Dragon Quest Builders 2 w biegu w ramach subskrypcji Xbox Game Pass

27/04/2021 15:58

Kwiecień jeszcze się nie skończył, ao premierach Xboksa zaplanowanych na maj przyszłego roku dowiadujemy się nieco więcej: kilku internautów zauważyło w Microsoft Store obecność Konstruktorzy Dragon Quest 2, tytuł, którego premiera na tych platformach i Windows 10 nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona przez wydawcę Square Enix.

Ten spin-off słynnej serii JRPG byłby również jednym z dodatków do usługi subskrypcji w maju przyszłego roku Xbox Game Pass, pierwszego dnia uruchomienia ...

Kwadratowy enix

Nie ma wątpliwości co do tego odkrycia: plik strona gry w Microsoft Store, co wszyscy widzą, wskazuje na datę premiery wyznaczoną na 4 maja, a także wzmiankę o jego obecności na konsoli Xbox Game Pass, ale także na PC. Konstruktorzy Dragon Quest 2 Najprawdopodobniej zostanie ogłoszony wraz z innymi grami podczas dwumiesięcznego raportu Microsoftu dotyczącego jego obsługi, ale na więcej informacji będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. Za opłatą 49,99 euro tytuł zawiera również wzmiankę o Xbox Play Anywhere, potwierdzając możliwość kontynuowania gry i udostępniania swoich osiągnięć na Xbox i konsolach Windows 10.

Dosłownie przerobić świat

Na razie dostępne tylko na PlayStation 4, Nintendo Switch i Steam, Konstruktorzy Dragon Quest 2 to druga odsłona spin-offowej serii, która łączy uniwersum serii JRPG Zadanie smoka z sześcienną rozgrywką mocno inspirowaną przez Minecraft, którego sukces w Japonii trwa od ponad dziesięciu lat. Koniec z walką turową, dlatego gracz musi budować i dekonstruować udostępniony im otwarty świat w historii, która bezpośrednio śledzi wydarzenia Dragon Quest II, jedno z najsłynniejszych dzieł z serii wydanej na NES w 1987 roku.

Wraz z nadejściem Konstruktorzy Dragon Quest 2, Square Enix po raz kolejny demonstruje swoje zaangażowanie w Xbox Game Pass: wiele gier od japońskiego wydawcy jest dostępnych w serwisie Microsoft, w tym franczyzy królestwo serc, zwodniczo datowany JRPG Octopath Travalerlub najnowszy TPS Outriders.

Wydawca potwierdził również, że w styczniu zeszłego roku pojawią się tytuły Final Fantasy, których wciąż brakuje w Xbox Game Pass - wciąż czekamy Final Fantasy X: HD Remastered lub saga XIII, XIII-2 Y Zwroty oświetlenia...Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up