Dragon Quest The Adventure Of Dai 'Episode 58 Spoilery, data premiery

15/11/2021 09:00

Dragon Quest The Adventure Of Dai 'Episode 58 Spoilery, data premiery

Mroczny Król Vearn zdaje sobie sprawę z ogromnej mocy Dai w odcinku 58 „Dragon Quest: Dai's Adventure”. Vearn postanawia przyzwać potężną broń, aby skontrować swojego przeciwnika w odcinku zatytułowanym „Nieprawdopodobny Salwador”.

Oficjalny zwiastun odcinka 58 pokazuje, jak Vearn przywołuje legendarną broń, aby pokonać Dai.

Broń jest tak potężna, że ​​wstrząsa niebem i ziemią.

Używając go, Vearn jest w stanie zapędzić Dai w kąt i zadać swój ostateczny cios w odcinku 58 „Dragon Quest: Dai Adventure”. Czy Dai i jego towarzysze mogą znaleźć wyjście? Uciec przed pewnym przeznaczeniem?

W odcinku 57 anime, Vearn ogłosił, że jego dwaj sojusznicy nie będą interweniować w walce. Dodał, że będzie walczył tylko z Dai i jego przyjaciółmi.

https://www.youtube.com/watch?v=vILCaLdbuXg

Dai odpowiedział, że walczyliby, nawet gdyby Vearn miał Reapera i Mystvearna.

Przed rozpoczęciem walki, Vearn pochwalił ojca Dai, Barana, a następnie użył zaklęcia, by go zdziesiątkować. Widząc, jak jego ojciec umiera na jego oczach, krew Dai zagotowała się i rzucił się na Vearna.

Popp ostrzegł go, by nie robił niczego, co mogłoby go skrzywdzić, ale było już za późno.

„Dai i jego przyjaciele w końcu stawiają czoła Vearnowi, który używa swojej mrocznej aury, by odeprzeć Dai i rzuca potężne zaklęcia, używając swojej przytłaczającej magicznej mocy. Vearn kontroluje nawet pięciu przeciwników. Dai i jego przyjaciele mają szansę…? ", możemy przeczytać w streszczeniu odcinka 57, zatytułowanego "Bóg podziemi", według Crunchyrolla.

POWIĄZANE HISTORIE

W obsadzie anime „Dragon Quest: The Adventure of Dai” znaleźli się Atsumi Tanezaki jako Dai, Hiroyuki Yoshino jako Killvearn, Kiyono Yasuno jako Marin, Kazuhiro Yamaji jako Matliff, Yuuki Kaji jako Hyunckel, Yui Ishikawa jako Amy, Toshiyuki Toyonaga jako Popp, Hadlar: Seki Tomokazu, Crocodina: Tomoaki Maeno, Vearn: Takaya Hashi, Myst-Vearn: Takehito Koyasu, Avan: Takahiro Sakurai, Leona: Saori Hayami, Maam: Mikako Komatsu.

Odcinek 58 „Dragon Quest: The Adventure of Dai” zaplanowany jest na sobotę. Odcinki są nadawane w języku japońskim z angielskimi napisami na Crunchyroll.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up