Dr Stone Rozdział 241 Spoiler, surowy skan, data premiery

11/05/2022 05:18

Dr Stone Rozdział 241 Spoiler, surowy skan, data premiery

Dr Stone to japońska manga napisana przez Riichiro Inagaki. Boichi jest ilustratorem doktora Stone'a. Po raz pierwszy została opublikowana 6 marca 2017 r. przez Shueisha. Fabuła tej mangi podobała się ludziom z różnych krajów. TMS Entertainment wydało anime Dr. Stone 5 lipca 2019 r. Dr.stone łączy w sobie przygodę, science fiction, wizję apokaliptyczną i postapokaliptyczną. Od czasu wydania Rozdziału 240 fani z niecierpliwością czekali na Rozdział 241 Dr.Stone.

Ta manga zaczyna się od historii ze szkoły średniej. Senku Ishigami i Taiju Oki są głównymi postaciami mangi. Taiju opuszcza budynek, aby wyrazić swoje uczucia Yuzuriha Ogawa. Jednak zanim otrzyma odpowiedź, na całą ziemię wylewa się obfita ilość zielonego światła, zamieniając wszystkie żywe istoty w kamień. Taiju dobrowolnie przekształcił się w człowieka po 3700 latach. Ku swojemu zdziwieniu zauważył, że Senku już się obudził.

Senku już zaplanował, że będą mieli jedzenie, wodę i schronienie. Opracowali płyn zdolny do przenoszenia żywych istot z kamienia do ciała. Oboje zgodzili się zniszczyć Yuzuriha. Jednak próbując ratować swój klan, zostali zaatakowani przez lwy. W rezultacie postanowili obudzić Tsukasę Shishio. Shishio posiadał siłę stu goryli. Walczył z lwami i uratował wszystkich. Senku i Taiju szybko przyznali się do błędu.

Dr Stone Rozdział 241 – data premiery

Dr Stone Rozdział 241 ma ukazać się 8 maja 2022 r. Jest to cotygodniowa manga, a nowe rozdziały są wypuszczane w każdą niedzielę. O tydzień przesunięto datę premiery z powodu nieprzewidzianych komplikacji.

Dr Stone Rozdział 241 Spoiler i prognoza

Zobaczymy, jak grupa naukowa przyjdzie na ratunek Tsukasie. Jest to jeden z pierwszych, który został przywrócony przez Senku podczas jego odrodzenia. Jej niezrównana siła jest niezrównana i będzie potrzebna na Księżycu. Tsukasa początkowo zignorował Senku, ale w końcu dowiedział się, że Senku ma rację. Dlatego ożywienie Tsukasy jest całkowicie bezpieczne. Zobaczmy, jak zachowuje się Tsukasa w nowym rozdziale po wskrzeszeniu.

Dr Stone Rozdział 241 – data premiery (spoiler)

W chwili pisania tego tekstu spoilery dotyczące rozdziału 241 doktora Stone'a nie zostały jeszcze wydane. Te spoilery zwykle zaczynają krążyć w Internecie na trzy do czterech dni przed oficjalną datą premiery. Można je znaleźć w społecznościach internetowych, takich jak 4chan i Reddit. Dlatego spodziewamy się, że ten tydzień będzie dostępny 6 maja 2022 r.

Podsumowanie rozdziału 240 dr Stone

Rozdział 140 był dość krótkim rozdziałem; rozdział gromadzi treści do kolejnych rozdziałów. Ponieważ Sojuz nie był w stanie wskrzesić ojca, przyjął rolę nowego króla wyspy. Ponadto Sojuz pozostanie na Wyspie Skarbów, aby użyć płynu zmartwychwstania, aby uwolnić każdego wyspiarza od kamienia.

Sojuz wysłał Kirisame wraz z grupą Senku, aby zdobyć zapasy do przygotowań do misji księżycowej. Senku kończy rozdział, próbując wskrzesić najsilniejszego ucznia naczelnego w liceum, Tsukasę Shishio.

Cel Senku, jakim było wskrzeszenie innych ważnych osób, został ujawniony w tym rozdziale. Kiedyś Senku i spółka. zdobędą platynę, będą mogli masowo produkować płyn zmartwychwstania. Manga wkrótce wprowadzi inne postacie.

Dlaczego powinieneś czytać mangę dr Stone?

Ta manga opowiada o świecie, w którym ludzie we współczesnym społeczeństwie są pierwsi. Nagle zielone światło zmienia wszystko. Teraz muszą zacząć od początku. Dr Stone pokazuje również, że Era Przetrwania była prostsza niż nasze skomplikowane współczesne społeczeństwo. Ta manga daje nam prawdziwe znaczenie przyjaźni. Senku zaczyna pomagać ludziom w ich codziennych problemach. Wykorzystaj swoje naukowe pomysły, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów. Reprezentuje przede wszystkim znaczenie nauki. Ta manga ma również świetne sceny komediowe i emocjonalne. Jeśli lubisz mieć to wszystko w jednym miejscu, Dr Stone to twoja manga.

Dowiedz się więcej o historii dr Stone

Senkuu postawił sobie za cel ożywienie dwóch milionów lat ludzkiego postępu i wskrzeszenie wszystkich ludzi, którzy zostali zredukowani do posągów. Tsukasa Shishiou staje im na drodze, wierząc, że skamieniałych powinni przywrócić tylko najsilniejsi.

Senkuu i jego sojusznicy w wiosce Ishigami kończą przygotowania do ataku na Imperium Tsukasa, gdy topnieje śnieg i zbliża się wiosna. Królestwo Nauki jest gotowe do rozpoczęcia kolejnego spisku, aby zrekrutować znaczną część armii Tsukasy, teraz, gdy mają dostęp do zmodyfikowanego modelu telefonu komórkowego. Jest to jednak wyścig z czasem; Królestwo Nauki powiększa się z każdym dniem dokonując odkryć.

Nauka musi walczyć z armią Tsukasy, łącząc się ze starymi przyjaciółmi i zdobywając nowych sojuszników, aby osiągnąć swój cel, jakim jest przywrócenie ludzkości i wszystkich jej wynalazków. Rozpoczęły się wojny o kamień, a dwie frakcje walczą o swój idealny świat!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up