Black Clover, rozdział 304, surowy skan, spoiler mangi, data premiery

24/08/2021 11:38

Black Clover, rozdział 304, surowy skan, spoiler mangi, data premiery

To był niesamowity rozdział. Obserwowanie, jak Nozel i Noelle łączą swoje moce, by zniszczyć serce Megiculi, było naprawdę niesamowite. Stalowa Silva musi być bardzo dumna ze swoich dzieci. Rozdział 304 Black Clover pokaże, jaki jest następny etap tego nalotu: pozostaje tylko ostatni członek triady.

Zastanawiamy się, gdzie jest Nacht. Planuje uratować Williama i Yami z ich więzień.

Ze względu na eksploatację tych dwóch kapitanów magiczne drzewo Qliphoth pozostaje tak potężne jak zawsze i wkrótce wyleje na ten świat coraz więcej ohydnych demonów.

Black Clover 304 może dać nam wyobrażenie o Yuno vs. Zenona. Prawdopodobnie będzie to walka, której Asta nie musi przerywać.

Yuno jest rywalem Asty i jeśli sam nie pokona Zenona, zostanie w tyle. Jesteśmy bardzo podekscytowani tą bitwą.

Yuno odblokował nowy tryb i chcemy zobaczyć jego pełną moc w Czarnej Koniczynie 304. Tymczasem Zenonowi udało się właśnie wykorzystać 100% swojej złej mocy.

Więc powinna to być uczciwa walka między nimi. Jest też Langris, który regularnie pomaga Yuno.

Niedługo rozpoczniemy nową, epicką bitwę w tym wątku Spade Kingdom Infiltration i fani są bardzo podekscytowani. Kolejny rozdział o czarnej koniczynie może również dostarczyć nam więcej informacji na temat tego, co ma się jeszcze wydarzyć.

Czy potwory z drugiej warstwy wylądują? Musimy poczekać i zobaczyć.

Black Clover Episode 171 również zostanie wkrótce ogłoszony i nie możemy się doczekać powrotu anime.

Czarna koniczyna 304 surowe skany

Jak dotąd nie widzimy żadnych wiadomości o wybuchach ani niczego w tym rodzaju.

Wyciekły surowe skany Black Clover Chapter 304 zostaną przetłumaczone przez fanów i opublikowane w wielu językach. Proces trwa chwilę. Wszystkie wersje dla fanów zostaną wydane przed 28 sierpnia 2021 r.

Zostanie on umieszczony w najnowszym wydaniu Weekly Shonen Jump, a także zostanie zeskanowany i udostępniony online.

Polecamy legalną wersję Black Clover Manga 304. To oficjalne angielskie tłumaczenie ukaże się 29 sierpnia 2021 roku. Odwiedź stronę Mangaplus, stronę Viz lub aplikację Shonen Jump, aby przeczytać rozdział za darmo.

Black Clover 304 przepowiednie mangi:

Ciekawe było zakończenie Megiculi. Zaczęło się od pokazywania jej niedoceniania ludzi i pokazywania jej słabości przed nią. Ludzie wyglądali mu jak mrówki.

Ale teraz nauczył się szanować siłę ludzkich emocji. Spoilery Black Clover 304 mogą dać nam głębsze spojrzenie na demony i to, jak postrzegają ludzi!

Dlaczego Nozel obwinia siebie?

Nozel był najstarszym synem Steela. Był obecny podczas walki matki z Vaniką i Megiculą. Źli ludzie zagrozili życiu Nozela, a Steel próbował chronić jego syna.

Skończyło się na tym, że została przeklęta, a Nozel był jedyną osobą, która o tym wiedziała. Biedny chłopiec jest bezradny. Nie może rozpowszechniać wieści o klątwie swojej matki, bo to tylko im zaszkodzi. Nie mógł nic zrobić z klątwą.

W tak młodym wieku Nozel musiała być świadkiem śmierci matki. Nie mogąc pomóc matce, Nozel obwiniała ją o słabość i przysięgła, że ​​będzie silna. Rozdział 304 Czarnej Koniczyny w końcu pokaże, jak uwolnił się od tych lat poczucia winy.

Dlaczego Nozel zakazał Noelle?

Nozel zawsze był człowiekiem z dużym obciążeniem. Całe jego życie było tylko planowaniem, zbieraniem sił, aby pewnego dnia mógł się zemścić.

Chciał, żeby jego bracia stali się wystarczająco silni, by walczyć z Megiculą, ale to nie wydawało się możliwe. Sam tego spróbował.

Jeśli chodzi o Noelle, zauważyła, że ​​zmaga się z podstawową magią i zdecydowała, że ​​trzymanie jej z dala od Megiculi jest dla niej najlepsze. Chciał tylko chronić swoją siostrę, która całkowicie przypomina jego matkę.

Aby chronić Noelle, Nozel odepchnął ją. Nie chciał, żeby Noelle przechodziła przez to, przez co przeszedł. Skany z mangi 304 Black Clover mogą pokazać, że przeprasza swoją siostrę, gdy w końcu zdaje sobie sprawę, że najlepszym sposobem działania było wzmocnienie się razem!

Jak bracia pokonali Megiculę?

Nozel czekała na ten moment, przygotowała się. W obliczu Megiculi był niewzruszony. Wszystko, co miał i wiedział, zamieniło się w atak. Krew znowu rosła, a stal przenikała.

Nozelowi udało się złamać ciało Megiculi. Jednak serce nie zostało zniszczone!

Właśnie wtedy interweniowała Noëlle. Dziewczyna zaatakowała serce i podzieliła je na 4 części, pokonując w ten sposób Megiculę i kończąc walkę. Demon zemdlał na myśl o potędze ludzkich emocji.

I jeszcze bardziej imponujące, dusza Stalowej Silvy została uwolniona! Drugi przytulił swoich dwóch synów i pogratulował im niesamowitej siły. Zniknęła wraz z rodzeństwem, które wyglądało na zszokowanego, szczęśliwego i poruszonego. To było naprawdę pocieszające.

Jesteśmy ciekawi losów Megiculi. Rozdział 304 Czarnej Koniczyny mógłby ujawnić więcej na ten temat. Megicula nie zamanifestowała się w pełni. I w tym niekompletnym stanie został zniszczony.

Czy została definitywnie zneutralizowana? A może wróci, by rzucić wyzwanie Noelle i Nozelowi? Wkrótce się spotkamy.

Czarna Koniczyna Rozdział 304 Spoilery:

Poczekaj, czekamy na spoilery do rozdziału 304 Czarnej Koniczyny. Rozdział ukaże się wkrótce. Dlatego już 27 sierpnia 2021 roku będziemy mogli opublikować potwierdzone spoilery.