Black Clover Rozdział 325 Spoiler, fabuła, surowy skan i data premiery

25/02/2022 14:43

Black Clover Rozdział 325 Spoiler, fabuła, surowy skan i data premiery.

Black Clover, którego premiera odbyła się 16 lutego 2015 roku, to jedna z najsłynniejszych japońskich serii mang. Po wydaniu zaledwie kilku rozdziałów zbiór ten spotkał się z tak mocnym przyjęciem, że został wzbogacony o nowy rozdział. Większość fanów oczekiwała daty, godziny i zapowiedzi premiery Black Clover Chapter 325. Ta strona została zaktualizowana, aby zawierała najnowsze informacje na temat rozdziału 325 Black Clover.

Black Clover, rozdział 325, data premiery

Data premiery Black Clover Chapter 325 jest już znana i jest zaplanowana na niedzielę, 27 lutego 2022 r.

Czas pacyficzny: 7:00, 27 lutego
Czas centralny: 9:00, 27 lutego
Czas wschodni: 10:00, 27 lutego 2022
Czas brytyjski: 15:00, 27 lutego
Czas środkowoeuropejski: 16:00, 27 lutego
Indie Czas standardowy: 20:30, 27 lutego
Czas na Filipiny: 23:00, 27 lutego
Australijski czas centralny: 12:30, 27 lutego

Czarna koniczyna, rozdział 325, prognoza spoilera

Ten rozdział kończy pojednanie między Yami i Nachtem. To był wspaniały pokaz więzi między kapitanem a wicekapitanem. Jednak jeden punkt historii wprawia czytelnika w zakłopotanie: jak Patry straciła swój grimuar po tym, jak Zagred go zepsuł i ukradł jej? Czy został zniszczony, gdy Asta zadał mu ostateczny cios, czy też nadal jest nienaruszony i nigdy nie został odnaleziony?

Dlaczego Patry nie dostał zastępczego grimuaru, jeśli naprawdę został zniszczony, a nawet go potrzebuje? Jednak widzieliśmy elfy, takie jak Patry i Licht, rzucające zaklęcia magiczne bez użycia grymuaru, ponieważ wiemy, że elfy mają więcej many niż ludzie. W następnym odcinku czeka nas więcej, więc bądźcie czujni!

W chwili pisania tego tekstu spoilery Black Clover Chapter 325 nie zostały jeszcze wydane. Te spoilery zwykle zaczynają krążyć w Internecie na trzy do czterech dni przed oficjalną datą premiery. Można je znaleźć w społecznościach internetowych, takich jak 4chan i Reddit. Dlatego spodziewamy się, że ten tydzień będzie dostępny 25 lutego 2022 r.

Podsumowanie rozdziału 324 Black Clover

Wraz z dodaniem Yami do walki, rozdział 323 Czarnej Koniczyny prawdopodobnie skupi się wyłącznie na Czarnych Bykach. Dzięki mrocznej magii Yami, magii cieni Nachta i antymagii Asty mogą mieć większe szanse w starciu z Lucyferem niż ktokolwiek inny. Yuno i Mereleona raczej nie będą walczyć ponownie.

Zmartwychwstanie Yami toruje drogę do powrotu innych postaci, w szczególności Czarnych Byków. Noelle była nieobecna w mandze przez długi czas, a rozdział 323 Czarnej Koniczyny będzie dla niej idealną okazją do powrotu do walki.

Załóżmy, że nowa katana Yami została wykonana przy użyciu magii Drzewa Świata Williama. Jest bardzo prawdopodobne, że on i Patry wróci w takiej sytuacji.

Obecny stan Kanału Qliphoth jest nieznany, podobnie jak ostateczny cel Adrammelecha. Chociaż wydaje się być sługą Lucyfera, często działa jako obserwator.

Nieznany jest również status pozostałych kapitanów i pomoc oczekiwana od Diamentowego Królestwa.

Gdzie czytać rozdział Czarnej Koniczyny 325?

Black Clover Chapter 325 jest bardzo wyczekiwany przez fanów. Możesz przeczytać Black Clover Chapter za darmo na następujących platformach mangi, aby wspierać twórców: VIZ Media i Manga Plus.

Więcej informacji na temat czarnej koniczyny

Asta jest młodą sierotą, która została porzucona i wychowana w sierocińcu wraz z inną sierotą, Yuno. Chociaż każdy rodzi się z potencjałem używania many jako magicznej mocy, Asta jest wyjątkowa, ponieważ przywiązuje dużą wagę do sprawności fizycznej. Z drugiej strony Yuno była cudownym dzieckiem o niesamowitych magicznych mocach i umiejętności posługiwania się magią wiatru. Dwoje nastolatków zorganizowało przyjacielską rywalizację wokół ich wspólnych ambicji, by zostać następnym Królem Wiedźm, osobą, której autorytet dorównuje tylko Królowi z Królestwa Koniczyny. Yuno otrzymuje legendarny, czterolistny grymuar, który niegdyś był w posiadaniu pierwszego króla czarodziejów w królestwie. Pomimo braku zdolności magicznych, Asta zdobyła tajemniczy pięciolistny grimuar zawierający enigmatyczną elfią broń i bezcielesnego członka rasy diabłów, posiadającego rzadką antymagię. On i Yuno dołączają do oddziału magicznych rycerzy jako pierwszy krok w kierunku ich celów.

Black Clover rozdział 325 spoiler

Asta i Noelle Silva dołączają do Czarnych Byków, a Yuno dołącza do Złotego Świtu, wyruszając na różne przygody, walcząc z Noc Północnego Słońca, ekstremistyczną grupą, której przywództwem manipuluje demon, by pomścić wyrządzoną krzywdę przeciwko elfom podczas założenie Królestwa Koniczyny. Mroczna Triada Królestwa Pik następnie konfrontuje się z Rycerzami Magii. Asta i Yuno odkrywają wpływ demonów na ich życie i pragnienie Mrocznej Triady, by w pełni zmaterializować demony w ich królestwie.

Powiązane posty

Go up