Dr Stone Rozdział 238 Manga Online, spoilery, surowe skany, data premiery

11/03/2022 10:22

Dr Stone Rozdział 238 Manga Online, Spoilery, Surowe skany, Data premiery,

Stone, możesz czytać rozdziały Dr. Stone za darmo na następujących platformach manga: VIZ Media, MangaBingo i MangaBingo.com. Stone Chapter 238 Comic to cotygodniowa manga, a fani z niecierpliwością czekają na rozdział 238 doktora Stone'a.

O dr Stone

Dr Stone to manga napisana i zilustrowana przez południowokoreańskiego artystę Boichi. Od marca 2017 r. jest w odcinkach w Weekly Shnen Jump, a do kwietnia 2021 r. wydawnictwo Shueisha skompiluje i wyda go w 20 tomach. Film podąża za młodym naukowcem Senku Ishigami, dziwnie zamrożonym na 3700 lat, kroniką jego planów odbudowy cywilizacji po wyginięciu ludzkości. Manga została licencjonowana przez Viz Media do dystrybucji w Ameryce Północnej. Od stycznia 2019 r. Shueisha rozpoczęła symulację odcinków serialu w języku angielskim na stronie internetowej Manga Plus i aplikacji mobilnej.

TMS Entertainment wyprodukuje adaptację telewizyjnego serialu anime od lipca do grudnia 2019 roku. W filmie „Kamienne wojny”, który był emitowany od stycznia do marca 2021 roku, pojawił się drugi sezon serialu anime, którego premiera miała miejsce w marcu 2021 roku. ogłoszony.

Streszczenie

Po pięciu latach nierozpoznanych uczuć uczeń liceum Taiju Ooki jest gotowy, by wreszcie ujawnić światu swoje uczucia do Yuzurihy Ogawy. Na Ziemię uderza jasne, zielone światło, które przemienia ludzi na całej planecie, zamieniając każdą osobę w kamień w chwili, gdy Taiju zamierza przyznać się do winy. Taiju budzi się kilka tysięcy lat później i odkrywa, że ​​współczesny świat całkowicie zniknął, a ludzkość rozwinęła się w tym czasie. W środku świata kamienia wypełnionego posągami, Taiju staje twarzą w twarz z żywym człowiekiem, jego przyjacielem Senkuu, który ma inklinacje naukowe i jest zaangażowany od kilku miesięcy.

Taiju odkrywa, że ​​Senkuu opracował wielki plan dalszego wskrzeszenia cywilizacji poprzez postęp naukowy. Moc Taiju i inteligencja Senkuu łączą się, tworząc wyjątkowy sojusz, wkrótce odkrywając sposób na wskrzeszenie skamieniałych w tym procesie. Z drugiej strony ogólny cel Senkuu jest zagrożony, jeśli ludzie, których budzi, odrzucają jego ideały. Według naukowców dokładna przyczyna skamieniałości ludzkości do dziś pozostaje tajemnicą.

Powiązane posty

Go up