Dr Stone Rozdział 237 Data wydania, podsumowanie

14/04/2022 21:41

Dr Stone Rozdział 237 Data wydania, podsumowanie

Manga zaczyna się od historii ze szkoły średniej. Bohaterami tej mangi są Senku Ishigami i Taiju Oki. Taiju wychodzi z domu, aby powiedzieć Yuzuriha Ogawa, co do niej czuje. Nie trzeba było długo czekać, aby wszystko na planecie zamieniło się w kamień, a cały świat skąpał się w morzu zielonego światła. Po 3700 latach Taiju wykorzystał swoją determinację, by ponownie stać się człowiekiem. Tymczasem Senku już się obudził. Nie musieli się martwić, Senku już zadbało o ich podstawowe potrzeby.

Opracowali płyn, który mógł zamienić kamień w mięso. Ostatecznie zdecydowali się zniszczyć Yuzuriha. Jednak zostali zaatakowani przez lwy, gdy próbowali bronić swojej dumy. W rezultacie Tsukasa Shishio obudził się. Shishio ma moc stu goryli w jednym ciele. Dzięki niemu wszyscy zostali uratowani. W końcu Senku i Taiju zostali zmuszeni do przyznania się, że podjęli złą decyzję.

Dr Stone Rozdział 236 Podsumowanie

Po pięciu latach sekretnej miłości uczeń liceum Taiju Ooki jest gotów ujawnić swoje uczucia do niej Yuzuriha Ogawa. Wszyscy na planecie są wściekli i zamienieni w kamień, gdy Taiju ma ujawnić prawdę. Po przebudzeniu się kilka tysięcy lat później, Taiju odkrywa, że ​​świat, jaki znał, zniknął z powodu rozwoju cywilizacji w tym czasie. Po kilku miesiącach zanurzenia w świecie kamiennych rzeźb, Taiju poznaje swojego przyjaciela Senkuu, naukowca. Senkuu opracował gigantyczny plan wskrzeszenia cywilizacji poprzez naukę, o czym Taiju został poinformowany.

Ci, którzy przeżyli traumę, wkrótce zostaną przywróceni do życia dzięki połączeniu mocy Taiju i mądrości Senkuu. Rozdział 237 Dr Stone to japońska manga stworzona przez Boichi, koreańskiego artystę. Został napisany i narysowany przez Riichiro Inagaki. Zostanie ona skompilowana i opublikowana w 20 tomach przez Shueishę do kwietnia 2021 r., po tym, jak została opublikowana w Weekly Shonen Jump od marca 2017 r. Bohaterem opowieści jest Senku Ishigami, młody naukowiec, który był w tajemniczy sposób uwięziony przez 3700 lat i którego celem jest odtworzyć cywilizację po zniknięciu ludzkości. Surowe skany dr Stone Rozdział 237 nie były jeszcze dostępne w czasie tej publikacji. Surowe skany zaczęły krążyć w Internecie na trzy do czterech dni przed oficjalną datą premiery. 7 kwietnia 2022 czekamy na wydanie w tym tygodniu.

Jaka jest przewidywana data premiery rozdziału 237 dr Stone’a?

Od 10 kwietnia 2022 r. rozdział 237 dr Stone będzie dostępny do kupienia na stronie internetowej dr Stone. W każdą niedzielę publikowany jest nowy rozdział tej mangi. Zostało opóźnione o tydzień z powodu nieprzewidzianych problemów.

Dr Stone Rozdział 237 – Czytaj online za darmo!

Możesz znaleźć najnowsze rozdziały Dr Stone na Viz Media i Mangaplus, w tym rozdział 236.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up