Data wydania rozdziału 355 My Hero Academia: Jirou i Tokoyami na ratunek

01/06/2022 05:46

My Hero Academia rozpoczęła kolejną wielką walkę, All For One, pomysłodawcę obecnej sytuacji. Jak dotąd wierzymy, że ta walka będzie kontynuowana również w rozdziale 355 My Hero Academia, ale teraz będzie wspierana przez amerykańskich studentów. Po zaledwie jednym rozdziale walki z terrorem bohaterowie All For One, Numer jeden i Numer dwa zostają poważnie ranni. Bez Jirou i Tokoyami obrażenia byłyby znacznie gorsze. Chociaż wsparcie Jirou i Tokoyamiego pomaga bohaterom, łatwo wywnioskować, że Endeavour powstrzyma All for One przy wsparciu swojego zwolennika, Hawksa i studentów.

Co się stanie w rozdziale 355 My Hero Academia? Spróbujmy to przewidzieć w tym artykule. Podamy również informacje o dacie wydania Boku no Hero Academia Chapter 355, a także o tym, gdzie możesz przeczytać ten rozdział za darmo. Więc bez dalszych ceregieli zanurkujmy głębiej.

Podsumowanie rozdziału 354 My Hero Academia

Zgodnie z oczekiwaniami, rozdział 354 My Hero Academia był poświęcony bitwie Endeavour i Hawks przeciwko All For One. Rozdział zaczyna się od tego, jak Hawks i Jeanist mówią o słabości All For One. Wiadomo, że All For One nosi maskę, która jest dla niego jak podtrzymanie życia. To tam powinien być twój główny cel. Podczas dyskusji o tym, jak walczyć All For One, Hawks i Jeanist uważali, że najlepszym sposobem jest pokonanie All For One.Jednak zdolność All For One do kradzieży Quirks jest jego specjalnością. Więc nie mogą mieć bohaterów, którzy stracą swoją dziwaczność w środku wojny.

Przywrócili walkę All For One z minimalną liczbą ludzi o maksymalnej mocy. Walka w My Hero Academia Chapter 354 miała swoje wzloty i upadki, a All For One popychało naszych bohaterów do jazdy za rogiem. Hawks próbował zaatakować All For One z zaskoczenia, ale wydaje się, że Hawks zwolnił od czasu swojej walki z Dabi. Jastrzębie używają teraz skrzydeł protetycznych. Co więcej, All for One nawet poważnie zranił Endeavoura, powodując, że stracił koncentrację przez sztuczki słowne. All for One rozpoczęło atak pociskiem, aby wykończyć Endeavoura, ale Hawks starał się go chronić. To bicie serca Jirou chroniło dwójkę bohaterów.

My Hero Academia Rozdział 355 Oczekiwania i spoilery

W poprzednim rozdziale My Hero Academia widzieliśmy powód, dla którego Endeavour nie sprzeciwił się Dabi. Bo ten pierwszy jest pełen winy i nie byłby w stanie walczyć z drugim. Jego walka z Dabim doprowadziłaby do upadku Endeavoura, a Dabi nie zostałby nawet zadrapany z powodu winy Endeavoura. Nawet widząc, jak All For One to wykorzystał, kiedy Endeavour zdeklasował All For One w pociskach i atakach fizycznych, All For One uciekł się do ataków słownych, tak jak zrobił to przeciwko All Mightowi podczas ostatniego Standu. Ostatnim razem All For One użył zmarłego sensei tego ostatniego, by zranić emocjonalnie All Mighta, a tym razem używa syna Endeavoura, by go skrzywdzić.

Podczas gdy nikt inny nie może walczyć z Wszechmogącym, Śmiałek musi przezwyciężyć swoje emocje i nie można nim manipulować słownymi sztuczkami Wszechmogącego. To jest to, co Hawks określił jako Endeavour w My Hero Academia Chapter 354. Jednak wina Endeavoura jest znacznie gorsza niż myślisz. Już zły, Hero traci panowanie nad sobą, gdy tylko wspomina się o Dabi. Pierwszą przeszkodą dla naszego bohatera liczb jest zaakceptowanie winy i pójście dalej. Następnie, przy wsparciu Hawksa, studentów Uniwersytetu Alberty Jirou i Tokoyamiego, jest w stanie pokonać All For One.Nie wspominając o swojej masce przetrwania, właśnie tego chcą. Prędzej czy później będzie to możliwe.

Data premiery rozdziału 355 My Hero Academia

My Hero Academia również powróci w przyszłym tygodniu, ponieważ nie ma ogłoszonej przerwy. Rozdział 355 My Hero Academia zostanie wydany 5 czerwca 2022 r.

Powiązane posty

Go up