Data wydania rozdziału 321 My Hero Academia

19/07/2021 10:07

Według doniesień data premiery My Hero Academia Chapter 321 będzie następna niedziela, 25 lipca 2021. Surowe skany mangi My Hero Academia Chapter 321 wyciekną 2-3 dni wcześniej i możliwe, że nawet one zostaną wydane trochę wcześniej, ale lepiej poczekajmy na oficjalne wydanie.

Gdzie przeczytać rozdział 321 My Hero Academia w Internecie?

Fani, którzy chcą przeczytać odcinek 321 My Hero Academia, mogą bezpłatnie odwiedzić witrynę My Hero Academia firmy Viz Media, Manga-Up z Shonen Jump i Mangaplus. Dobrze jest przeczytać mangę online za darmo na oficjalnej stronie internetowej, ponieważ pomoże to twórcom i zainspiruje ich do tworzenia nowych i ciekawszych historii.

Więcej informacji o My Hero Academia

Pojawienie się „dziwactwa” lub nowo odkrytych supermocy stale rosło przez lata. 80% ludzkości ma zdolności od manipulowania elementami do metamorfozy. To sprawia, że ​​reszta świata jest bezsilna, a Izuku Midoriya jest jedną z tych osób.

Ten aspirujący student college'u od dziecka marzył o byciu bohaterem. Niesprawiedliwy los Izuku prowadzi go do podziwiania bohaterów i robienia na nich notatek, kiedy tylko może. Ale wygląda na to, że jego wytrwałość się opłaciła: Izuku spotyka bohatera numer jeden i jego osobistego idola, All Mighta. All Might's Quirk to wyjątkowa umiejętność, którą można odziedziczyć, a on wybrał Izuku na swojego spadkobiercę!

Izuku zapisuje się do UA High, prestiżowego liceum znanego z doskonałego programu szkolenia bohaterów, po miesiącach mozolnych treningów, a tegoroczni nowi uczniowie wyglądają szczególnie obiecująco. Wraz ze swoimi dziwnymi, ale utalentowanymi kolegami z klasy i nadciągającą groźbą złej organizacji, Izuku szybko odkryje, co to naprawdę znaczy być bohaterem.

Powiązane posty

Go up