Data wydania rozdziału 343 My Hero Academia: Bohaterowie są gotowi na II wojnę

09/02/2022 21:09

Data wydania rozdziału 343 My Hero Academia: Bohaterowie są gotowi na II wojnę

W rozdziale 342 Nezu ogłasza, że ​​Tomura Shigaraki powróci do akcji za 4 dni. Jednak Midoriya nie okazuje strachu nawet po tym mrożącym odkryciu, zamiast tego stwierdzając bez ogródek, że mają wystarczająco dużo czasu, aby posprzątać. Czy bohaterowie nie ułatwiają ligi, opuszczając AU z własnej woli? Czy to część jego planu? Na razie wysocy urzędnicy ukrywają, że społeczeństwo bohaterów jest na skraju zagłady. Zobaczymy, jak bohaterowie przygotowują się do drugiej wojny w My Hero Academia Chapter 343.

Tymczasem Ochaco Uraraka nie może po prostu zignorować myśli Himiko. Za każdym razem, gdy próbuje skupić się na większym celu, w jego głowie pojawia się obraz Himiko Togi. Nawet Izuku szanuje swoich wrogów i wciąż myśli o chłopcu kulącym się z bólu, który widział w Tomierze. Chociaż zniszczenia spowodowane przez te ostatnie są nie do naprawienia, pomysł zabicia złych ludzi trochę ich zasmuca. Przedstawiamy najnowsze aktualizacje rozdziałów mangi My Hero Academia.

My Hero Academia Rozdział 343 Spoilery i surowe skany

My Hero Academia Rozdział 343 kontynuuje przygotowania bohaterów przed drugą wojną przeciwko Lidze. AU ma tylko dzień lub cztery, zanim Tomura wkroczy do akcji, a nie ma sposobu, aby zrekompensować masową utratę życia. All Might i inni wysocy urzędnicy poinformowali już młodych bohaterów o sfinalizowanych tajnych planach na nadchodzącą wojnę. Ich reakcja pokazuje, że nie są bardzo pewni skuteczności tego planu.

Dostaniemy jaśniejszy obraz tego, co będzie dalej, gdy zostaną wydane surowe skany i spoilery Boku no Hero Academia Chapter 343. Zwykle pojawiają się na około 2-3 dni przed oficjalnym wydaniem rozdziału, więc koniecznie sprawdź je między piątkiem a sobotą.

W rozdziale 342 tajni agenci All For One omawiają swoje plany na przyszłość. Wydają się być całkiem pewni, że Izuku zostanie wydalony, gdy Tomura Shigaraki wróci po 4 dniach. Tymczasem w Sojuszu na Wzgórzach Klasa 1-a powraca na zasłużoną przerwę po niestrudzonym patrolowaniu przez cały dzień. Tenya prosi wszystkich, aby przestali marnować czas i natychmiast położyli się spać.

Gdy Izuku lamentuje, że nie ma wystarczająco dużo wolnego czasu na rozmowę, All Might i dyrektor Nezu wpadają do akademika, aby poinformować ich o jego tajnym planie na drugą wojnę. W innym zakątku miasta Hawks, Ragdoll, Endeavour i Best Jeanist nadal kłócą się o tę samą roślinę. Pan Aisawa nadal obserwuje Kurogiri z daleka.

Następnego dnia Nezu ogłasza 4-dniowy termin, po którym Tomura Shigaraki odzyska swoje moce. Co zaskakujące, Izuku nie wpada w panikę i spokojnie mówi, że mają przed sobą wystarczająco dużo czasu na posprzątanie. Bohaterowie żegnają się z rodzinami i udają się do prowizorycznej fortecy oddalonej o 30 kilometrów. Izuku znajduje tam Ochaco, któremu dziękuje za wszystko, co zrobiła. Ignorując jego miłe słowa, Ochaco mówi, że od czasu do czasu w jej głowie pojawia się obraz Himiko.

Nawet po nieodwracalnych zniszczeniach, które spowodowała i utraconych życiach, Ochaco wierzy, że Himiko nadal jest osobą. To prawda, że ​​jej czyny są niewybaczalne, ale Ochaco chce ją zrozumieć. Izuku może od razu zrozumieć, że naprawdę chce pomóc Tomierze pomimo bólu, który spowodował. Patrzą na zniszczone miasto, aby te bezpodstawne myśli nie powstrzymały ich przed wypełnieniem ich obowiązku.

Data premiery rozdziału 343 My Hero Academia

Rozdział 343 mangi My Hero Academia zostanie wydany w niedzielę, 13 lutego 2022 roku. Zazwyczaj nowy rozdział mangi Boku no Hero Academia jest publikowany w każdą niedzielę, chyba że tygodniowy harmonogram zmieni się na piątek.

Gdzie czytać rozdział 343 My Hero Academia?

Manga My Hero Academia jest publikowana jako część magazynu Weekly Shonen Jump, który ukazuje się w każdą niedzielę. Ostatnie trzy rozdziały można przeczytać za darmo, ale jeśli chcesz przeczytać całą serię, musisz się zasubskrybować. Zalecamy przeczytanie go na stronie Shonen Jump lub czekanie na tomy zamiast korzystania z pirackich stron. Jeśli jesteś użytkownikiem IOS, możesz przeczytać go tutaj. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, możesz go przeczytać tutaj.

Powiązane posty

Go up