My Hero Academia: Rozdział 352 Spoilery, podsumowanie, data i godzina wydania

30/04/2022 13:44

My Hero Academia: Rozdział 352 Spoilery, podsumowanie, data i godzina wydania.

My Hero Academia to obecnie jedna z najpopularniejszych serii mang, opublikowana w japońskim magazynie Weekly Shonen Jump. Fabuła serii koncentruje się na Izuku Midoriya, młodej uczennicy liceum, która aspiruje do miana bohatera numer jeden na świecie.

Izuku Midoriya nawiązuje kontakt z All Mightem, który obdarza go swoim dziwactwem. Z pomocą swojego nowego przymiotu Midoriya zapisuje się do akademii UA i rozpoczyna swoją podróż, aby stać się obrońcą numer jeden ludu. Przeanalizujmy spoilery z rozdziału 352 My Hero Academia, podsumujmy, datę i godzinę premiery.

My Hero Academia Rozdział 351 Podsumowanie

W podsumowaniu rozdziału 351 My Hero Academia Dabi i Todoroki ścierają się, gdy bohaterowie kontynuują walkę z siłami AFO.

Rozpoczyna się rozdział, a narrator opowiada o ataku Endeavour zwanym Flashfire Fist. To bardzo potężny atak, który jest w stanie zniszczyć ogromną pojemność. Po wielu wysiłkach Endeavour zdołał ją ujarzmić. Ale kiedy tam dotarł, był już w upadku.

Podejmujemy mecz między Dabi i Todoroki, gdzie ten pierwszy mówi, że od dawna żywił płomienie i zamierza wysadzić swojego brata na kawałki. Todoroki nie jest zbyt onieśmielony pomysłami swojego brata.

Dabi zaczyna mu mówić, że jego podróż do tego punktu nie jest czymś, co Todoroki mógł sobie wyobrazić. Jest wynikiem dwóch rzeczy. Pierwszym jest jego niezachwiana determinacja, by stać się absolutnie najlepszym, a drugim jest nauka jego ojca, której nauczył się, biernie obserwując go z daleka.

Bitwa braci

Dabi obwinia Shoto i mówi mu, że urodził się w lepszym środowisku niż on i dlatego miał znacznie lepsze dzieciństwo. Shoto próbuje się utrzymać, ale gdy tylko zasypia, Dabi wykorzystuje okazję, by go zaatakować.

Endeavour chce mu pomóc, ale ma już pełne ręce roboty z AFO. Mówi Shouto, że nie będzie w stanie mu pomóc, a Todoroki odpowiada, że ​​to w porządku, ponieważ jego zadaniem jest opiekowanie się Dabim, tak jak zadaniem Midoriyi jest opieka nad Shigarakim. .

Shoto mówi, że jego ojciec nie był najlepszy w domu, ale to była wina Dabiego i jego decyzja o zabiciu tych niewinnych ludzi. Powinieneś więc przestać obwiniać innych za działania, które wybrałeś z własnej woli.

My Hero Academia Rozdział 352 Spoilery

W spojlerach My Hero Academia Chapter 352 bohaterowie będą kontynuować walkę z AFO i jego sługami.

Dabi kontra Todoroki

Wygląda na to, że Todoroki może użyć super ruchu, którego użył jego ojciec. Pod koniec poprzedniego rozdziału był w stanie walnąć brata w twarz, ale to nie znaczy, że walka jest wygrana. Jest jeszcze wiele do zrobienia.

Dabi też nie popisał się swoimi specjalnymi ruchami i wygląda na to, że zachowuje je na koniec. W każdym razie obaj bracia zmierzą się ze sobą na wielką skalę, a ich wynik nie jest na jutro.

Przeczytaj rozdział My Hero Academia 352

Możesz przeczytać rozdział 352 My Hero Academia online na Viz media i Mangaplus.

Data i godzina wydania rozdziału 352 My Hero Academia

Oto data i godzina wydania rozdziału 352 My Hero Academia.

Japonia – 01:00, 15 maja
Indie – 15 maja, godz. 21:30
USA/Kanada – 15 maja, 10:00
Wielka Brytania – 15 maja, 16:00
CES (Europa) – 15 maja, godz.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up