My Hero Academia Rozdział 345 Data wydania, godzina i miejsce gry

24/02/2022 15:17

My Hero Academia Rozdział 345 Data wydania, godzina i miejsce gry

Rozdział 344 My Hero Academia, zatytułowany „Gwiazda”, był kontynuacją nieoczekiwanego starcia między bohaterami i złoczyńcami! Ostatni rozdział rozpoczął się po stronie bohaterów przed rozgrywką, gdzie All Might i detektyw Tsukauchi poinformowali uczniów klasy 1A o swoim planie oszukania All For One.Ponadto ujawniają również, że Aoyama pomógłby im oszukać AFO.

Ponieważ rozmowa między Aoyamą i AFO będzie odbywać się przez telefon, łatwo będzie ominąć dziwactwo wykrywania kłamstw z pomocą Shinsou. Tymczasem nauczyciele klasy UA, Aizawa i Vlad King, proszą ucznia 1B Monoma, aby użył swojego „kopiowania” dziwactwa, aby naśladować bramę Osnowy Kurogiri. Monoma wykonuje trudne zadanie skopiowania Warp Gate w placówce, mimo krótkiego czasu, jaki jej przyznano, z pomocą swoich nauczycieli.

W teraźniejszości zderzają się bohaterowie i złoczyńcy! Shigaraki próbuje użyć "rozpadu", ale nie może tego zrobić bez zranienia swojego towarzysza, Dabiego. Ponieważ Shigaraki postanawia nie używać swojego dziwactwa, Dabi zbliża się do Endeavoura, grożąc, że spali jego towarzyszy na popiół. Dabi używa swoich płomieni, by zaatakować bohaterów, ale jego płomienie są skontrowane przez ścianę lodu stworzoną przez Shoto Todorokiego, który również wychodzi z jednego z portali ze swoimi kolegami z klasy!

Bracia Todoroki, Shoto i Dabi, ścierają się, gdy All Might i detektyw Tsukauchi aktywują Troya. Podczas tej aktywacji z ziemi unoszą się metalowe kopuły, które zatrzymują złoczyńców. Monoma używa swojej Bramy Osnowy, by przetransportować każdego złoczyńcę do przydzielonej mu kopuły, a Wszechmogący zdaje sobie sprawę, że bohaterowie planowali oddzielić złoczyńców.

Data i godzina wydania rozdziału 345 My Hero Academia

My Hero Academia to cotygodniowa manga z nowymi rozdziałami publikowanymi w każdą niedzielę. W ostatnim rozdziale bohaterowie izolowali wszystkich złoczyńców w oddzielnych metalowych kopułach, aby zapobiec frontalnemu atakowi złoczyńców. AFO zdaje sobie jednak sprawę z planu bohatera i nie mamy pojęcia, jak to się potoczy.

Rozdział 345 My Hero Academia zostanie wydany w niedzielę, 27 lutego 2022 roku. Następny rozdział prawdopodobnie pokaże nam bitwy jeden na jednego między bohaterami i złoczyńcami, jeśli plan bohatera zadziała. To będzie ekscytujące zobaczyć, kto z kim walczy, chociaż uważamy, że Shoto nieuchronnie będzie walczył z Dabi.

Czas wydania rozdziału 345 My Hero Academia

My Hero Academia Chapter 345 zostanie wydany o zwykłej porze, o północy czasu JST. Jednak fani na całym świecie będą mogli uzyskać do niego dostęp w oparciu o swoją strefę czasową. Poniżej znajdują się harmonogramy transmisji w nadchodzącym rozdziale według stref czasowych:

Czas pacyficzny: 7:00, 27 lutego.
Czas centralny: 27 lutego o godzinie 9:00
Czas wschodni: 27 lutego o godzinie 10:00
Czas brytyjski: 15:00, 27 lutego
Czas środkowoeuropejski: 16:00, 27 lutego
Indie Czas standardowy: 20:30, 27 lutego
Czas na Filipiny: 23:00, 27 lutego
Australijski czas centralny: 12:30, 28 lutego

Gdzie mogę przeczytać rozdział 345 My Hero Academia?

Fani mogą przeczytać rozdział 345 My Hero Academia na oficjalnej stronie Viz Media oraz na Mangaplus, anglojęzycznym portalu manga Shueishy. Dodatkowo fani mogą również czytać najnowsze rozdziały na swoim telefonie, po prostu pobierając aplikację ShonenJump firmy Viz lub oficjalną aplikację Mangaplus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up