Data wydania rozdziału 334 My Hero Academia, przeczytaj mangę online

18/11/2021 15:37

Data wydania rozdziału 334 My Hero Academia, przeczytaj mangę online

Według doniesień data premiery My Hero Academia Chapter 334 będzie następna niedziela, 21 listopada 2021. Surowe skany mangi My Hero Academia Chapter 334 zostaną ujawnione 2-3 dni wcześniej i mogą nawet pojawić się na krótko przed. , ale lepiej byłoby poczekać na oficjalną premierę.

Gdzie czytać rozdział 334 My Hero Academia online?

Fani, którzy chcą przeczytać odcinek 334 My Hero Academia, mogą bezpłatnie odwiedzić witrynę My Hero Academia firmy Viz Media, Manga-Up z Shonen Jump i Mangaplus. Dobrze jest przeczytać mangę online za darmo na oficjalnej stronie, ponieważ pomaga twórcom i inspiruje ich do tworzenia nowych i ciekawszych historii.

Kiedy po raz pierwszy wydano My Hero Academia?

My Hero Academia została pierwotnie wydana 7 lipca 2014 r.

Czy Bakugo zginął w mandze?

Czy to prawda, że ​​Bakugo zginął w mandze? Quora (strona internetowa, na której ludzie mogą zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi): Tak, zginął walcząc z amerykańskim zdrajcą Kirishimą wkrótce po tym, jak Kirishima okaleczył Kaminari na całe życie. Niestety, Deku był zaniepokojony walką Ligi Złoczyńców, która miażdżyła go, dopóki nie wypił moczu Todorokiego i nie zyskał mocy ognia i lodu.

Czy Deku zamienia się w złoczyńcę?

W serialu Deku nie stał się złoczyńcą. Wiele osób myśli, że teraz, kiedy uwolnił się spod kontroli UA, będzie mógł zająć się kilkoma paskudnymi projektami. Tak jednak nie jest.

Deku nie żyje?

Deku, główny bohater My Hero Academia, jest chroniony przez zbroję fabularną. Chociaż został złapany w eksplozji w Lesie Haibori, nie zginął.

Więcej informacji o My Hero Academia

Pojawianie się „dziwności”, czyli nowo odkrytych supermocy, stale rosło przez lata. 80% ludzkości wykazuje zdolności od manipulacji żywiołami do metamorfozy. W rezultacie reszta świata, w tym Izuku Midoriya, zostaje pozbawiona mocy.

Od dziecka ten ambitny uczeń chciał zostać bohaterem. Ze względu na swój niesprawiedliwy los, Izuku podziwia bohaterów i robi o nich notatki, kiedy tylko może. Ale wydaje się, że determinacja Izuku się opłaciła: spotyka All Mighta, największego bohatera świata i jego osobistego idola. All Might's Quirk to wyjątkowa umiejętność, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie, a on wybrał Izuku na swojego spadkobiercę.

Po miesiącach żmudnych treningów Izuku zapisał się do UA High, prestiżowej szkoły średniej znanej z doskonałego programu szkolenia bohaterów, a tegoroczni nowi uczniowie wyglądają szczególnie obiecująco. Dzięki swoim dziwnym, ale utalentowanym kolegom z klasy i nadciągającemu zagrożeniu ze strony złej organizacji, Izuku szybko nauczy się, co to znaczy być bohaterem.