Jaka jest data i godzina wydania oraz spoilery rozdziału 322 My Hero Academia?

07/08/2021 11:05

Jaka jest data, godzina i spoilery wydania My Hero Academia Chapter 322?

Po długiej przerwie spowodowanej Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio, nowa zawartość do różnych mang zostanie wkrótce wydana, w tym My Hero Academia Chapter 322.

Porozmawiajmy o najnowszym rozdziale MHA, który pojawił się niedawno i wywołał spore poruszenie wśród fanów na Twitterze i innych portalach społecznościowych, zanim porozmawiamy o tym, czego możemy się spodziewać w następnym rozdziale.

Akademia klasy A próbowała powstrzymać Deku przed wyzwaniem ich do walki w ostatnim rozdziale My Hero. Bakugo postanawia porwać Deku i przypomina mu o jego ambicji pokonania All Mighta. Uczniowie odkryli prawdę o Darze Deku: One For All, czyli posiada on moce Czwartego i Szóstego.

Mineta wymówiłaby kilka zwrotów nawiązujących do biseksualności bohatera. Omówiliśmy dla Ciebie całą historię, więc spójrz poniżej, aby zobaczyć, o co to całe zamieszanie:

Jakie są spoilery rozdziału 322 My Hero Academia?

Nie ma jeszcze informacji o spoilerze dla rozdziału 322 My Hero Academia na Reddicie. Spoilery jak zwykle pojawią się na dwa dni przed oficjalną premierą. W międzyczasie rzućmy okiem na niektóre z najważniejszych punktów dyskusji w następnym rozdziale.

Czy Deku i jego przyjaciele mogą się pogodzić?

Koledzy z klasy Deku robili, co w ich mocy, aby zatrzymać go przy sobie. Ida w końcu go dogoniła po długiej pogoni i sporym wysiłku. Ale zawsze pozostaje kwestia zgodności Deku. Deku, jak go teraz widzimy, różni się od tego, co widzieliśmy wcześniej i może nas to zaskoczyć.

Deku jest jeszcze bardziej nieugięty w swojej decyzji i mówi All Mightowi, aby go zostawił. Jednak gdy wszyscy jego przyjaciele się spotkają, będzie to inna historia. Po prostu nie chcesz ich wciągać w tę sytuację. Mógłby zmienić zdanie, jeśli zechcą walczyć u jego boku.

Czym jest wykres AFO i jak działa?

AFO knuje coś innego, jak poinformował Todoroki. Jeszcze się nie pojawił, ale wysyła swoje sługi. Deku nie miał problemu z wyeliminowaniem ich wszystkich i wygląda na to, że trend się utrzyma. AFO jest nieprzewidywalne i może pojawić się w następnym rozdziale.

Kiedy zostanie wydany rozdział 322 My Hero Academia?

Khei Horikoshi napisał i narysował MHA, japońską serię komiksów o superbohaterach. W świecie, w którym praktycznie każdy ma jakiś poziom dziwactw, narracja koncentruje się na Izuku Midoriya, chłopcu urodzonym bez supermocy (zwanych dziwactwami). Pomimo tej wady wciąż fantazjuje o zostaniu superbohaterem. Dlatego All Might, największy bohater Japonii, widzi to i wybiera Midoriyę na swojego następcę, dając mu przesadne dziwactwo „Wszystko za jednego”.

Jaka jest data premiery?

Obecnie seria manga ma cotygodniowy harmonogram premier. Tak więc w niedzielę 8 sierpnia 2021 r. ukaże się rozdział 322 My Hero Academia.

Zaktualizujemy tę stronę, jeśli rozdział zostanie z jakiegoś powodu opóźniony lub jeśli zmieni się harmonogram, więc nie zapomnij dodać tej strony do zakładek!

Jaka jest godzina wyjazdu?

Zwykle manga MHA jest uruchamiana o godzinie 12:00 JST (czasu standardowego Japonii). Jednak w zależności od tego, gdzie mieszkasz i w jakiej strefie czasowej się znajdujesz, czas wydania rozdziału 322 My Hero Academia może się różnić. Dlatego uwzględniliśmy następujące czasy dla różnych lokalizacji:

9:00 PDT (czas pacyficzny letni)
11:00 czasu środkowoamerykańskiego; 12:00 czasu wschodniego letniego.
17:00 czasu BST (czas letni w Wielkiej Brytanii)
18:00 czasu wschodnioamerykańskiego

Gdzie możesz przeczytać rozdział 322 My Hero Academia w Internecie?

Możesz przeczytać niektóre rozdziały za darmo w Viz Media i Manga Plus, w tym najnowszy. Będziesz jednak musiał zasubskrybować dodatkowe artykuły.

Powiązane posty

Go up