Data premiery rozdziału My Hero Academia 328

13/09/2021 15:16

Data wydania rozdziału 328 My Hero Academia

Według doniesień data premiery My Hero Academia Chapter 328 będzie następna niedziela, 26 września 2021. Surowe skany mangi My Hero Academia Chapter 328 zostaną ujawnione 2-3 dni wcześniej i mogą nawet zostać wydane na krótko przed . to, ale lepiej byłoby poczekać na oficjalną premierę.

Gdzie przeczytać rozdział 328 My Hero Academia w Internecie?

Fani, którzy chcą przeczytać odcinek 328 My Hero Academia, mogą bezpłatnie odwiedzić witrynę My Hero Academia firmy Viz Media, Manga-Up z Shonen Jump i Mangaplus. Dobrze jest przeczytać mangę online za darmo na oficjalnej stronie internetowej, ponieważ pomoże to twórcom i zainspiruje ich do tworzenia nowych i ciekawszych historii.

Kilka pytań od fanów

Kiedy po raz pierwszy wydano My Hero Academia?

My Hero Academia została wydana 7 lipca 2014 r.

Ile rozdziałów jest w My Hero Academia?

Do tej pory istnieje łącznie 325 rozdziałów My Hero Academia.

Jaka jest data wydania rozdziału 328 My Hero Academia?

Premiera My Hero Academia Chapter 328 zaplanowana jest na 26 września 2021 roku.

Czy Bakugo zginął w mandze?

Czy to prawda, że ​​Bakugo zginął w mandze? Quora (strona internetowa, na której ludzie mogą zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi): Tak, zginął w walce z amerykańskim zdrajcą Kirishimą wkrótce po tym, jak Kirishima okaleczył Kaminari na całe życie. Niestety, Deku był zaniepokojony walką Ligi Złoczyńców, która miażdżyła go, dopóki nie wypił moczu Todorokiego i nie zyskał mocy ognia i lodu.

Czy Deku zamienia się w złoczyńcę?

W serii Deku nie stał się złoczyńcą. Wiele osób myśli, że teraz, gdy uwolnił się ze szponów UA, będzie mógł rozpocząć złowrogie projekty. Tak jednak nie jest.

Deku nie żyje?

Deku, główny bohater My Hero Academia, jest chroniony przez zbroję fabularną. Chociaż został złapany w eksplozji w Lesie Haibori, nie zginął.

Przeczytaj w My Hero Academia

Pojawianie się „dziwactwa”, czyli nowo odkrytych supermocy, stale rosło przez lata. 80% ludzkości wykazuje zdolności od manipulacji żywiołami do metamorfozy. W rezultacie reszta świata, w tym Izuku Midoriya, zostaje pozbawiona mocy.

Od dziecka ten ambitny uczeń chciał zostać bohaterem. Ze względu na swój niesprawiedliwy los, Izuku podziwia bohaterów i robi notatki o nich, kiedy tylko może. Ale wydaje się, że determinacja Izuku się opłaciła: spotyka All Mighta, największego bohatera świata i jego osobistego idola. All Might's Quirk to wyjątkowa umiejętność, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie, a on wybrał Izuku na swojego spadkobiercę!

Po miesiącach żmudnych treningów Izuku zapisał się do UA High, prestiżowej szkoły średniej znanej z doskonałego programu szkolenia bohaterów, a tegoroczni nowi uczniowie wyglądają szczególnie obiecująco. Dzięki swoim dziwnym, ale utalentowanym kolegom z klasy i nadciągającemu zagrożeniu złej organizacji, Izuku szybko nauczy się, co to znaczy być bohaterem.

Powiązane posty

Go up