Komi-San Wa Komyushou Desu Rozdział 316 Spoilery i data premiery

06/08/2021 11:37

Komi-San Wa Komyushou Desu Rozdział 316 Spoilery i data premiery

Komi-san jest bardzo piękną i godną podziwu dziewczyną, której wszystkie oczy są zawsze zwrócone. Cała szkoła rozpoznaje Komi-san jako zimne piękno poza ich zasięgiem. Ale Tadano Shigeo zna sekret komunikacji Komi-san. Komi-san nie radzi sobie z komunikowaniem się z innymi. Oboje zostali przyjaciółmi, a Komi-san postanawia zmienić swój zły nawyk z pomocą Tadano-kuna. Odkryj historię piękna, które nie może się porozumieć. Komi-San Wa Komyushou Desu jest również znany jako „Miss Komi jest zła w komunikacji”. Tytuł rozdziału to „Gratulacje z okazji ukończenia szkoły”.

Rozpoczęła się 22. ceremonia wręczenia dyplomów, a uczniowie przygotowują się do wygłoszenia przemówienia w celu odebrania nagrody. Sotsugou Shiki próbuje zaimponować sobie, otrzymując nagrody. Zdaje sobie sprawę, że płakał w przeszłości, kiedy jego przyjaciele kończyli studia. Od tego czasu minęły trzy lata, a teraz jest bardzo oczekiwany dzień ukończenia szkoły dla Shiki, ponieważ to ona była główną rolą tego ukończenia. Shiki zdaje sobie sprawę, że spędziła trzy lata unikając wszystkiego, co mogłoby ją odstraszyć po ukończeniu studiów. Zdaje sobie sprawę, że uczestniczył w ceremonii ukończenia pierwszego i drugiego roku.

Shiki codziennie przechodzi obok drzewa wiśniowego i zaczyna liczyć liczby pierwsze, a pozostali uczniowie myślą, że jest szalona. Podczas próby koleżanki pytają ją, co się dzieje, bo widzą, jak ciągle mamrocze, ale ona zapamiętuje to, czego się nauczyła. Uczniowie otrzymują wiadomość, aby wejść do klasy, ponieważ rozpoczęła się ceremonia ukończenia szkoły. Wchodzą do sali, gdzie odbierają oklaski i owacje na stojąco. Shiki zdaje sobie sprawę, że o dziesiątej rano muszą wygłosić przemówienie wprowadzające. Ceremonia ukończenia 22. Szkoły Prywatnej Itan już się rozpoczęła.

Najważniejsze wydarzenia Komi-San Wa Komyushou Desu Rozdział 315

Shiki próbuje się powstrzymać, kiedy ma zamiar płakać i zdaje sobie sprawę, że będzie rozdanie biletów od dziesięciu do pięciu. Shiki udaje się ponownie zjednoczyć i wchodzi na podium, aby otrzymać dyplom. Kończy się płaczem po zobaczeniu swoich osiągnięć i uświadomieniu sobie, że ciężko pracowała. Dyrektor wygłasza przemówienie, a Shiki zdaje sobie sprawę, że ukończenie szkoły jest fantastyczne. Po lekcji uczniowie zabawiają się przez tancerzy.

Shiki słyszy obok chłopaka komentarz, że w tym roku tańczą, ale w zeszłym roku zagrała w komediowym duecie. Jest pod wrażeniem, że w zeszłym roku było coś takiego, a reżyser daje się ponieść i wygłasza kolejne przemówienie, śpiewając rapową piosenkę. Andou wchodzi na scenę wykonując taniec piekielnego robota, a niektórzy uczniowie wskazują, że Andou jest okropny w tańcu piekielnego robota. Reżyser powiedział, że to już trzeci rok ukończenia studiów i czas stworzyć nowe pokolenie.

Mowa pożegnalna

Shiki zastanawia się, kto wpadł na pomysł rapowania z całą rozrywką, jaką dostają. Dziewczyna obok niej komentuje, że to ona. Później zaczyna się pożegnalna przemowa i Shiki myśli, że ukończenie szkoły w końcu się skończyło. Dziewczyny weszły na scenę i wygłosiły swoje przemówienie, pozostawiając Shikiego zwariowanego i wygłaszającego pożegnalną mowę. Shiki myśli o odpowiedniej przemowie, którą może spróbować wygłosić, która zaskoczy wszystkich. Zastanawia się, czy bliskim jej uczniom nic nie jest, bo narzekają na drugą mowę pożegnalną.

O 11:00 rozpoczyna się przemówienie absolwentów, a absolwent Netsuno Chika podchodzi, a Ichou podąża za nią. Ichou uważa, że ​​ostatnia lekcja trzeciego roku powinna być prowadzona przez przedstawiciela trzeciego roku, który przez dwa lata był przewodniczącym rady uczniowskiej, Ichou Setoka-chan. Uczniowie krzyczą na Ichou, mówiąc mu, aby wrócił, ponieważ zdecydowali, że Netsuno wygłosi przemówienie. Mówią Ichou, żeby poszedł do domu, bo w końcu coś zniszczy. Ichou kazał uczniom krzyczeć głośniej, ponieważ nie chciał rzucać.

Netsuno wyzwał Ichou na pojedynek o to, kto wygłosi przemówienie. Nauczyciele wycofali przemówienie, ale Ichou chciał wstać, a ceremonia ukończenia 22. Prywatnego Liceum Itan kończy się po przemówieniu zamykającym. Shiki wylewa łzy radości, kiedy mówi, że miała wspaniały dzień. Po ukończeniu studiów niektórzy studenci śmieją się z ceremonii, inni uważają, że to był dobry dzień. Uczniowie gratulują Shiki i rzucają ją w powietrze, a następnie przytulają.

Komi-San Wa Komyushou Desu Rozdział 316 – data premiery

Data wydania Komi-San Wa Komyushou Desu Rozdział 316 to 12 sierpnia 2021. Ta manga wydaje nowy rozdział w każdy czwartek. Będziemy na bieżąco aktualizować nowe rozdziały i wiadomości o Komi-San Wa Komyushou Desu. Nie mamy dostępu do miejsca, w którym możemy przeczytać nowe rozdziały Komi-San Wa Komyushou Desu.

Powiązane posty

Go up