Odcinek Fundacji 9: data premiery, spoilery i podsumowanie odcinka 8

06/11/2021 17:25

Wkrótce zostanie wydany Odcinek Fundacji 9, przedostatni odcinek Ten sezon zapowiada się na odcinek pełen niespodzianek.

ten Okręt wojenny Invictus Skoczył z powrotem w nieznane miejsce. Dzień Brata jest w stanie ukończyć spiralną podróż i Gaal Jest wysyłany w 138-letnią podróż.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o 9 odcinku Fundacji.

Data premiery 9 odcinka Fundacji i gdzie go obejrzeć?

Odcinek 9 Fundacji będzie emitowany Apple TV+, 12.11.2021, godz. SPOTKAŁ.

Odcinek Foundation 9 jest dostępny wyłącznie na Apple TV+, a do obejrzenia odcinka można skorzystać z siedmiodniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Jest to pierwszy sezon serialu, którego premiera odbyła się 24 września 2021 roku. Pierwsze dwa odcinki miały premierę jednocześnie, a nowe odcinki ukazują się w każdy piątek.

Fundacja Odcinek 9
Kadr z odcinka 8 Fundacji (Źródło zdjęcia: Apple TV +)

Czego można się spodziewać po 9. odcinku Fundacji?

Odcinek 9 Fundacji został zatytułowany „Pierwszy kryzys. "

Tytuł może sugerować pierwszą z kilku przewidywanych przez Hari Seldon. Chociaż Seldon obmyślił plan uniknięcia kryzysu, jego pierwotny pomysł nie powiódł się. Prawdopodobnie zobaczymy więcej o Twoim drugi plan Fundacji i jego wpływ w 9 odcinku Fundacji.

Salvor może być w stanie przejąć kontrolę nad statkiem? niezwyciężony i użyj tego potężnego okrętu wojennego, aby uratować galaktykę przed Anakreonami w odcinku 9 The Foundation.

Fundacja Odcinek 9
Kadr z odcinka 8 Fundacji (Źródło zdjęcia: Apple TV +)

W 9 odcinku Fundacji zobaczymy też więcej niż 138-letnia podróż Gaala i wydarzenia w galaktycznej stolicy, Trantorjako twój cesarz, Dzień Brata, zwroty.

Podsumowanie odcinka 8 Fundacji

Odcinek Fundacji 8 został zatytułowany „Brakujący kawałek. "

Na początku Fundacja Odcinek 8, widzimy Farai przeżywając na nowo chwile swojej rodzinnej planety Całkowite zniszczenie Anakreonu w rękach Galaktycznego Cesarza.

Zdarza się, że znajduje się na statku Invictus, mając nadzieję na przejęcie kontroli przez wyegzekwuj jego zemstę. Gdy statek-widmo kontynuuje odliczanie do następnego skok międzygalaktyczny, znaleźliśmy Zbawienie i Fara walki wewnątrz Invictus. Są jednak zszokowani, gdy statek sam skacze do nieznanego miejsca przeznaczenia.

Odkryliśmy również, że w odcinku Fundacji 8, Hugo przeżył i udało się wylądować na przekaźniku komunikacyjnym.

A co z dniem brata w Planet Maiden?

W międzyczasie, Dzień Brata z powodzeniem zakończyć świętą pielgrzymkę Luministy, zagrażająca życiu wędrówka do basenu w pustynnej jaskini.

Następnie twierdzi, że ma wizja świętego trójpłatkowego kwiatu potrójnej bogini luminizmu. Ten jego akt ucisza krytyków imperialnego klonowania. Dowodzi to również bez wątpienia jego legitymacji jako cesarza galaktyki.

Fundacja Odcinek 9
Kadr z odcinka 8 The Foundation (Źródło zdjęcia: Apple TV +)

Dzień Brata również może wznosić Zefir Gilat, od kogo wolisz Zefir Halima, do pozycji Następny. On też zamawia swoje asystent humanoidalny, Eto Demerzel, dla zamorduj Zefira Halima mimo że uznał prawowitość brata Daya jako cesarza.

Demerzel, oddany wyznawca luminizmu, jest zrozpaczony tym rozkazem, ale zmuszony jest wykonać rozkaz cesarza.

Po tym, jak Brother Day i Eto Demerzel opuszczają planetę Maiden, Brother Day ujawnia, że ​​w rzeczywistości nie miałem wizji. Demerzel jest przerażony kłamstwem cesarza.

Wyjaśnienie końca odcinka 8 Fundacji

W innym miejscu, na łodzi Wrona, Gaal jest wściekły na zmarłego matematyka Hari Seldonodmowa ujawnienia szczegółów drugiej Fundacji, którą planował założyć na swojej rodzimej planecie, Helikon.

Fundacja Odcinek 9
Kadr z odcinka 8 Fundacji (Źródło zdjęcia: Apple TV +)

Dzięki swojej zdolności patrzenia w przyszłość Gaal jest w stanie raz jeszcze odwrócić obliczenia matematyka, co prawdopodobnie jest powodem, dla którego Hari nie ujawnia swoich planów.

Jednak gdy Gaal grozi samobójstwem, cyfrowa świadomość Hariego Seldona pozwala mu opuścić statek w kapsule ratunkowej.

Gaal wychodzi za nią ojczysta planeta, Synnax, a komputer na pokładzie kapsuły informuje, że ta podróż zakończy się za 138 lat przed wprowadzeniem jej w indukowany sen. Na tej podstawie możemy sobie bardzo dobrze wyobrazić, jak długi jest czas, nad którym pracuje seria.

Powiązane posty

Go up