Sakugan, odcinek 8 – data premiery, następny odcinek Sakugana

12/11/2021 15:44

Sakugan, odcinek 8 – data premiery, następny odcinek Sakugana

Satelight wyemituje nowy japoński serial animowany o nazwie Sakugan. Junichi Wada wyreżyserował i napisał scenariusz, Yji Iwahara zaprojektował projekty postaci, a Tatsuya Kato skomponował ścieżkę dźwiękową. Nekotaro Inui dokonał adaptacji książki Nekotaro Inui, Sakugan Labyrinth Marker, która została zaprezentowana partnerom w 2018 r. między DeNA, Sotsu i Bunka Housou, które poprosiły o przesłanie historii od ogółu społeczeństwa do Projektu Anima. W kategorii „Science-Fiction / Robot” Marker Labiryntu Sakugan zajął drugie miejsce. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 8. odcinka Sakugan, spoilerach, gdzie oglądać go online i nie tylko.

Sakugan Odcinek 8 – data premiery

Data premiery odcinka Sakugan 8 to niedziela, 25 listopada 2021 r. Możesz również wyświetlić Harmonogram dat wydania odcinka Sakugan. Dodaj naszą stronę do zakładek, aby ułatwić powrót i przeczytanie zaktualizowanego artykułu, jeśli data premiery została zmieniona.

Gdzie mogę zobaczyć Sakugana?

Chrunchyroll i Bilibili TV wyemitują w czwartek 8. odcinek SAKUGAN. Nawet jeśli nie jesteś w Japonii, możesz obejrzeć 8 odcinek SAKUGAN na oficjalnym koncie YouTube lub VRV na Crunchyroll, jeśli nie jesteś w Japonii. Nowy odcinek SAKUGAN będzie emitowany w każdy piątek, a anime będzie emitowane w tygodniowym harmonogramie, ale od czasu do czasu będą pojawiać się opóźnienia. Ci, którzy są ciekawi strefy czasowej JST, mogą wskoczyć i obejrzeć serial z wyprzedzeniem.

Ile będzie mieć odcinków?

Ogłoszono, że anime „Sakugan” będzie mieć w sumie 24 odcinki i będzie emitowane od 7 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w czwartki o 15:30 czasu JST.

Dane personelu Sakugan
Wyreżyserowane przez Jun'ichiego Wada
Ze scenariuszem Jun'ichiego Wada
Muzyka Tatsuyi Kato
Badanie satelitarne
Licencjonowane przez Crunchyroll
Oryginalna sieć Tokyo MX, MBS, BS11
Oryginalna emisja 7 października 2021 r.

Więcej informacji o Sakugan

Yoshimasa Hosoya to głos Merooro, pieszczotliwie nazywany Meroro. Rinda to krótka forma Lindy, którą gra Minami Tsuda. Rufusa (czasami nazywanego Rufasu) i Bossa (często nazywanego Bosu) gra ten sam aktor, Hikaru Midorikawa. Misaki Watada to głos Muro.
DJ K jest przedstawiany przez Hiroshi Kamiyę w serialu animowanym. Niektóre postacie drugoplanowe pojawią się, gdy tajemnice ich otaczają, ale to są główne postacie, wokół których będzie się toczyć fabuła. Dowiedz się więcej o relacji ojciec-córka.

Ludzkość od dawna nie żyła w pokoju. Po tylu latach pokonali wiele wyzwań, a ludzie szybko zaczynają cierpieć i spotykają się, gdy coś pójdzie nie tak. W końcu kolonia została podzielona na pół przez podłoże skalne, a teraz duży obszar zagraża ludziom, myśliwym i poszukiwaczom przygód żyjącym po drugiej stronie. Podobno rzeczy, które dzieją się nocą, są w tym miejscu niebezpieczne i tajemnicze. Nazywany jest „labiryntem”, ponieważ jest bardzo niebezpieczny i niezbyt rozwinięty.

Aby zbadać tę część Labiryntu i odcisnąć piętno na niezagospodarowanych terenach, myśliwi, poszukiwacze przygód i ludzie ryzykują życiem. Osoby te są znane jako „Zakładki”. Niektórzy z nich uroczyście obiecali zbadać loch na śmierć. Memempu, młoda kobieta, która aspirowała do miana Markera, osiągnęła swój cel. Gagumber był najlepszym strzelcem przed przejściem na emeryturę. Między nimi istnieje związek ojca z córką, ale Memepu chce, aby jego ojciec pomógł mu zostać Znacznikiem, więc oboje tworzą mieszaną torbę i wyruszają na eksplorację Labiryntu. Jego filozofia brzmiała: „Wykop drogę, jeśli jej nie ma”.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up