Komi nie może się komunikować, spoilery odcinka 6, data premiery, oglądaj anime online

03/11/2021 05:46

Tomohito Oda jest autorem i ilustratorem mangi Komi Can't Communicate. Od sierpnia 2021 r. jest w odcinkach w Weekly Shnen Sunday w Shogakukan od maja 2016 r. i zebrany w dwadzieścia dwa tomy tankbonów. Viz Media kontroluje prawa do serialu w języku angielskim w Ameryce Północnej. Do 2021 r. wyemitowana zostanie telewizyjna adaptacja na żywo, podobnie jak adaptacja serialu animowanego OLM. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 6. odcinka Komi Can't Communicate, spoilerach, oglądać anime online i nie tylko.

Komi nie może przekazać spoilerów w odcinku 6

Nie ma jeszcze spoilerów do 6. odcinka Komi Can't Communicate. Dodaj naszą witrynę do zakładek, abyś mógł wrócić później, aby przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

Komi Can’t Communicate – data premiery odcinka 6

Data wydania Komi Can't Communicate Episode 6 to niedziela, 10 listopada 2021. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania Komi Can't Communicate Episode 6, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie. Komi Can't Communicate odcinek 6 zostanie wyemitowany o 17:00 czasu JST. Co tydzień, w każdą środę.

Gdzie mogę zobaczyć Komi nie może się komunikować?

W czwartek Netflix i Funimation wyemitują 6. odcinek Komi Can't Communicate. Możesz oglądać odcinek 6 Komi Can't Communicate online, jeśli nie jesteś w jednej z tych lokalizacji. Co tydzień, w podanych powyżej datach i godzinach, ukaże się odcinek anime. Przelicz czas z wtorku na czas w swoim regionie, jeśli chcesz obejrzeć nowy odcinek w środę.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Komi Can't Communicate” będzie składać się z 12 odcinków i będzie emitowane od 6 października 2021 r. Nowy odcinek będzie publikowany co tydzień w środy o 17:00 czasu JST.

Więcej informacji o Komi nie może się komunikować

Przeciwnik Shouko, Rumiko Manbagi, miał nadzieję, że jako pierwszy schwyta Tadano, ale mu się nie udało. Choć godzi się zmierzyć się z rywalizacją, okazuje się być najlepszą przyjaciółką Tadano. Manbagi lubi się przebierać i straszyć innych, ale chłopcy jej unikają i kończy się uczuciem samotności. Zmieniła swoją postać, aby była bardziej akceptowalna społecznie po odkryciu, że jej poprzednie zachowanie powodowało, że ludzie jej unikali. Jego towarzysze, w tym Shouko, opisują go jako „gobelin”.

Jednak jej pasja do Tadano prawie zagroziła jej związkowi z Shouko. Dopiero później podjął decyzję o rezygnacji z przywiązania do Shouko, ponieważ Tadano interesuje się tylko nią. Manbagi wyznaje Tadano swoją miłość do Shouko w Walentynki, ale Shouko odmawia jej przyjęcia. To pozwala Tadono zdać sobie sprawę, że jego uczucia do Shouko są wzajemne. W rezultacie Tadano został zmuszony do konfrontacji z Shouko o swoim zachowaniu. Nie jest tajemnicą, że Najimi Osana jest chłopcem, ponieważ przyjaźni się z Tadano od liceum. Była jednak zaskoczona, gdy Osano zaczął nosić sukienki i zapytał dlaczego. Jednak nikt w Itan High School nie potwierdził płci Osany. W końcu postanowili wykorzystać Osano, który nie uprawia seksu.

Według Osano są to zarówno chłopcy, jak i dziewczynki i nikt nigdy w niego nie wątpił. Jednak Tadano łączy z tym patologiczną nieuczciwość. Ta dwójka jest par excellence przyjaciółmi z dzieciństwa, ponieważ wszyscy w szkole znają ich odkąd byli dziećmi i ich rodziny były rozdzielone. Tymczasem Osano jest społecznie niezręczny i samotny, dopóki nie poznaje Shouko przez Tadano. Ale kiedy Shouko wywarło znaczący wpływ na życie Osano, Osano jest zszokowany zmianami w swoim przyjacielu. Po zagrożeniu, że zabije Shoukę, Ren Yamai porywa ją, nazywając ją „bogini” „fajnych dziewczyn”.

Powiązane posty

Go up