Data premiery Dragon Age 4

04/04/2021 05:32

Dragon-Age-4

Jedną z dobrych wiadomości dla wszystkich fanów Dragon Age jest to, że programiści potwierdzają plotki o Dragon Age 4 i są one prawdziwe, według oficjalnego zespołu produkcyjnego Bioware. Wiemy, że jest wiele pytań, które musiały pojawić się w twoim umyśle, na przykład kiedy pojawi się Dragon Age 4? Jaka będzie historia Dragon Age 4? Jakie postacie powrócą w Dragon Age 4? Ten artykuł pomoże Ci znaleźć wszystkie odpowiedzi związane z premierą Dragon Age 4.

Według przecieków nowa gra RPG Dragon, Aged 4, będzie oferować opcje dla wielu graczy, a wiele utworów związanych ze zwiastunem również wywołało spore zamieszanie w Internecie. Wiadomość ta wyszła na jaw, gdy Bioware zdradził również kilka kluczowych szczegółów związanych z nowym Dragon Age 4 w konkursie Digital Game Awards. Cóż, EA i Bioware zachowały tajemnice związane z grą w tajemnicy i są bardziej prawdopodobne, że wypuszczą Dragon Age 4 na początku połowy 2022 roku.

Czy Bioware poda szczegóły dotyczące Dragon Age 4 podczas gali 2020 Game Awards?

Game Awards są gotowe do ogłoszenia w trzecim tygodniu grudnia 2020 roku; EA ogłosiło również, że Bioware będzie drażnić nowy wygląd Dragon Age 4, prowadzony przez gospodarza Geoffa Keighleya. Ogłoszenie Dragon Age 4 podało wiadomość w komunikacie prasowym, który został wysłany do IGN z Bioware. Geoff Keighley, który jest gospodarzem wydarzenia, potwierdził ogłoszenie na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, gdzie wspomniał, że wszyscy fani powinni przyjrzeć się nowemu Dragon Age 4.

Co sprawi, że nowy Dragon Age 4 będzie tak niezapomniany?

Ponieważ trwa odliczanie do serii, wielu zapalonych graczy i fanów musi eksplorować Internet, przeglądając wszystkie wiadomości związane z historią Dragon Age 4, datą premiery i nie tylko w fascynującej kontynuacji gry. Ogłoszenie będzie zawierało nowe ilustracje do gry, a charakter ogłoszenia jest nadal niejasny. Ponadto EA wydało pierwszy zwiastun Dragon Age 4 dwa lata temu w 2018 roku.

Planowana data premiery Dragon Age 4

Cóż, smutną wiadomością dla wszystkich fanów Dragon Age 4 jest cierpliwość, ponieważ nie ma oficjalnej daty premiery ani żadnych innych informacji od EA i Bioware dotyczących premiery gry. Według raportu słynnego dziennikarza Kotoko, firma Bioware powinna skłonić swoich twórców do wprowadzenia kilku innych gier, które stały się główną przyczyną opóźnień w uruchomieniu nowego Dragon Age 4. Ponadto pandemia COVID-19 przyczyniła się do powstania drugorzędnej przyczyna opóźnienia. w rozwoju Dragon Age 4. Według plotek i przecieków, EA i Bioware planują wypuścić wieloosobową grę RPG Dragon Age 4 gdzieś na początku połowy 2022 roku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up