Data premiery 16 odcinka To Your Eternity: Czego się spodziewać?

30/07/2021 10:26

Oparte na mandze o tej samej nazwie autorstwa Yoshitoki Ōima („A Silent Voice”), „To Your Eternity” lub „Fumetsu no Anata e” to fantastyczne anime telewizyjne. Seria obraca się wokół istoty bez formy i nazwy, która przybywa na Ziemię z misją życia z jej mieszkańcami, aby ich zrozumieć i dowiedzieć się o nich więcej. Jednak, gdy spędzasz czas z ludźmi z różnych środowisk, stopniowo budujesz z nimi głęboką więź i zaczynasz rozumieć język, emocje i nie tylko.

Anime po raz pierwszy ukazało się 12 kwietnia 2021 roku, a wraz z jego 16. odcinkiem, który ma zostać wydany, fani muszą być ciekawi więcej. Jeśli szukasz podobnych informacji, mamy dla Ciebie ochronę.

Data premiery 16 odcinka To Your Eternity

16. odcinek „To Your Eternity”, zatytułowany „Children's Dreams” lub „Kodomo-tachi no Yume”, zostanie wyemitowany 2 sierpnia 2021 r. w Japonii na antenie NHK Educational TV. Sezon 1 ma 20 odcinków. Serię opracowało japońskie studio animacji Brain's Base, nad scenariuszem czuwał Shinzou Fujita, a reżyserem Masahiko Murata.

Postaci rysuje Koji Yabuno, a muzykę do serialu odpowiada Ryou Kawasaki. Piosenka otwierająca, „PINK BLOOD”, jest wykonywana przez japońsko-amerykańską piosenkarkę i autorkę tekstów Utada Hikaru, a piosenkę zamykającą, „Mediator”, skomponował Masashi Hamauzu.

Gdzie oglądać To Your Eternity sezon 1 online?

Crunchyroll zezwolił na wyemitowanie serii poza Azją. Osoby posiadające subskrypcję mogą przejść tutaj, aby obejrzeć odcinki dubbingowane w języku francuskim, niemieckim, hiszpańskim i portugalskim. To Your Eternity” jest również dostępny na VRV. Najnowsze odcinki anime fantasy są dostępne do streamowania w różnych krajach azjatyckich na kanale YouTube Ani-One.

Fani z tej części świata mogą go również oglądać na powiązanych z Ani-One platformach VoD takich jak Friday, KKTV, Line TV, Bahamut/Gamer, Catchplay, Chunghwa Telecom (MOD & Hami Video), myVideo (Tajwan), Sushiroll (Indonezja). ), Dimsum (Brunei i Malezja) oraz MeWatch (Singapur). Bilibili, iQIYI, Netflix Japan i Tencent również mają w swoim katalogu anime.

To Your Eternity odcinek 16 spoilery

W odcinku 15, zatytułowanym „Dziewczyna o imieniu Tonari” lub „Tonari to Iu Na no Shōjo”, walka Fushi o cel trwa nadal w postaci Parony. Tonari twierdzi, że może pomóc mu znaleźć osobę, która prawdopodobnie stoi za zniknięciem Piorana. Nieustanne poszukiwania Fushiego przynoszą efekty, gdy odnajduje więzienie, w którym jest przetrzymywany.

Pod naciskiem Piorana odchodzi, nie bez obietnicy powrotu. Później ponownie mierzy się z Nokkerami i pomimo ich wielokrotnych ostrzeżeń, Tonari, jego rodzina i wyspiarze otaczają wroga. Są nawet gotowi zaryzykować życie, aby pokonać potwora przed nimi. W całym tym chaosie Fushi w końcu zdaje sobie sprawę ze swojej słabości i zaczyna strzelać strzałami w jego słaby punkt, podczas gdy reszta wyspiarzy podąża za jego przykładem.

Wkrótce Nokker upada, a Fushi ponownie łączy się z Oniguma, wspomnieniami Marcha i Gugu. W odcinku 16, zatytułowanym „Children's Dreams” lub „Kodomo-tachi no Yume”, tajemnicza zakapturzona postać była w końcu w stanie zmierzyć się z Fushi, a jego prawdziwa tożsamość mogła zostać ujawniona. Fushi jest prawdopodobnie bliżej zrobienia czegoś w niewoli Piorana.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up