To Your Eternity Odcinek 13 – data premiery

29/06/2021 09:50

Oparty na mandze napisanej i zilustrowanej przez Yoshitoki Ooimę („A Silent Voice”), „To Your Eternity” jest fantastycznym telewizyjnym anime. Fabuła opowiada o podróży nieśmiertelnej i bezimiennej istoty do świata śmiertelników i jego odkryciu człowieczeństwa. Premiera „To Your Eternity” odbyła się 12 kwietnia 2021 roku i jest już uznawana za jedno z najlepszych anime ostatnich lat. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o swoim następnym odcinku.

13 odcinek To Your Eternity – data premiery

13. odcinek „To Your Eternity”, zatytułowany „Will Toward a Higher State” (alternatywnie „Aspiring to Go Higher”), zostanie wydany 12 lipca 2021 r. na antenie NHK Educational TV. 5 lipca zamiast normalnego odcinka wyemitowany zostanie „Special Clip Show”. Pierwotnie anime miało ukazać się w październiku 2020 r., ale zostało przełożone na kwiecień 2021 r. ze względu na sytuację COVID. Sezon 1 będzie miał 20 odcinków. Serial był gospodarzem Base du Studio Brain, gdzie Masahiko Murata kierował zespołem produkcyjnym, a Shinzou Fujita kierował zespołem scenarzystów. Muzykę skomponował Ryou Kawasaki, a postacie narysował Koji Yabuno. Hikaru Utada wykonał piosenkę otwierającą „PINK BLOOD”, a Masashi Hamauzu wykonał piosenkę zamykającą „Mediator”.

Gdzie oglądać To Your Eternity sezon 1 online?

Widzowie spoza Azji mogą oglądać serial z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Crunchyroll i VRV w dniu emisji w Japonii. Ani-One emituje odcinki na swoim kanale YouTube w następujących krajach: Bangladesz, Brunei, Bhutan, Kambodża, Hongkong, Indie, Indonezja, Laos, Makao, Malediwy, Mongolia, Birma, Nepal, Pakistan, Filipiny, Tajlandia, Wietnam i Tajwan. Odcinki można również oglądać na platformach VoD powiązanych z Ani-one: Bahamut / Gamer, Catchplay, Chunghwa Telecom (MOD i Hami Video), Friday, KKTV, Line TV i myVideo na Tajwanie; MeWatch w Singapurze; Sushiroll w Indonezji i Dimsum w Brunei i Malezji.

Widzowie w niektórych częściach Azji mogą również oglądać odcinki na stronach streamingowych innych niż Ani-One: Bilibili, iQIYI i Tencent. W Japonii „To Your Eternity” jest emitowany na Netflix Japan.

To Your Eternity Odcinek 13 Spoilery

W odcinku 12 Fushi przekształca się w Oniguma i próbuje zapobiec zawaleniu się dachu, podczas gdy inni uciekają. Po uratowaniu Gugu wbiega do domu i zabiera rodziców Reana. Rean błaga Gugu, aby nie wracał do środka, ale wie, co się dzieje i jakie niebezpieczeństwo znajduje się w Fushi. Dwaj bracia walczą z Nokkerem, ale stwór stopniowo ich obezwładnia, zwłaszcza po zabraniu Oniguma od Fushi i przekształceniu go w kamienną wersję.

Gugu ginie, chroniąc Reana. Więź Fushi z nim pozwala mu poczuć cały ból, jaki odczuwa Gugu aż do momentu jego śmierci. Fushi przemienia się w Gugu i zaciekle atakuje Nokkera, ale stworowi udaje się uciec. Opowiada Brewerowi i Pioranowi, co się stało, dodając, że odejdzie, zanim ktokolwiek ucierpi. Okazuje się, że podążają za nim duchy ludzi, w których przemienił się Fushi. Przed odejściem Fushi przemienia się w Gugu i mówi Reanowi, że Fushi zginął podczas spotkania z Nokkerami, ale Rean rozumie kłamstwo. W odcinku 13 podróż Fushi prawdopodobnie będzie kontynuowana. W pewnym momencie Pioran mógł do niego dołączyć. Nowe postacie prawdopodobnie zostaną wprowadzone w następnym odcinku.

Powiązane posty

Go up