To Your Eternity Episode 7: data premiery, podsumowanie, oglądaj online

24/05/2021 19:40

Szósty odcinek To Your Eternity jest obecnie dostępny na Crunchyroll, a teraz wszyscy patrzą na następny odcinek. Na razie mamy zamiar wyróżnić odcinek 7 No Anata (To Your Eternity) z datą premiery, startem, spoilerami, miejscem do oglądania online i wszystkim innym, co musisz wiedzieć.

Podsumowanie odcinka 6

To Your Eternity to adaptacja mangi skomponowanej i wykonanej przez Yoshitoki Oima. Podążaj za zdezorientowaną wieczną istotą, która po raz pierwszy podróżuje na ziemię anonimowo iz daleka. Jednak istota może przyjąć każdą strukturę, która zaczyna się bez osobowości i staje się stopniowo człowiekiem pod wpływem impulsu.

Po utracie Marcha jedynej matki, jaką kiedykolwiek znał. Fushi sam się rozmyśla, okresowo przyjmując strukturę Marcha. Nieuchronnie Fushi doświadcza Pirana, starszego dorosłego porwanego w Yanome obok Marcha i Parony. Po napadzie, który pochłonął życie Marcha. Stary człowiek jest odizolowany od spotkania i jest sam w lesie.

Pioran zaprasza organizację Fushi, ponieważ potrzebuje kogoś silnego, kto by jej pomógł i chronił. W ten sposób zaczyna mu pokazywać, jak mówić i komponować jak człowiek. Pewnej nocy Fushi doświadcza zagubionej istoty, która indywidualnie asymiluje jego struktury, pozostawiając go samego ze strukturą Marcha. Szanse są przeciwko Fushi. Znajduje jednak sposób, aby odzyskać swoje centrum, swoje struktury i pamięć o jednostkach, które te struktury nosiły.

Następnie Fushi doświadcza zdezorientowanej osoby, która przedstawia się jako jego „twórca”. Język Fushi nie był jeszcze na tyle wyjątkowy, by go zrozumieć. Twórca przysięga, że ​​powróci. Następnie Pioran i Fushi przedstawiają się dziewczynie Piorana, która mówi, że będzie chciała spotkać nieumarłego podobnego do Fushi.

To Your Eternity Episode 7 data i godzina premiery

Odcinek 7, zatytułowany „Chłopiec, który chce się zmienić”, ma mieć premierę w poniedziałek, 24 maja 2021 r. O 22:50 czasu JST. Czas może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji.

Czas pacyficzny: 9:30
Godziny otwarcia śródmieścia latem: 11:30
Wschodni czas letni: 12:30
Brytyjski czas letni: 17:30

Gdzie obejrzeć 7. odcinek To Your Eternity?

Crunchyroll to obecnie jedyne miejsce, w którym można oglądać To Your Eternity. Możesz cieszyć się nowymi odcinkami serialu na Crunchyroll dzięki subskrypcji premium. A ludzie z darmowym kontem muszą czekać kolejny tydzień, aby doświadczyć zwrotów akcji odcinka 7.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up