To Your Eternity Odcinek 11 – data premiery

16/06/2021 03:41

Opracowany na podstawie mangi napisanej i zilustrowanej przez Yoshitoki Ooimę („A Silent Voice”), „To Your Eternity” to fantastyczne anime telewizyjne. Obraca się wokół Fushi, który przybywa na Ziemię, aby obserwować ludzkość na polecenie swojego mistrza, Beholdera, i stopniowo staje się jego częścią. Podczas swojej podróży poznajesz nowych ludzi i uczysz się nowych rzeczy, stale ewoluując w bardziej empatyczną i inteligentną istotę. 12 kwietnia 2021 roku „To Your Eternity” miało swoją premierę i jest już uważane za jedno z najlepszych anime ostatnich lat. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o swoim następnym odcinku.

Data premiery odcinka To Your Eternity episode

11. odcinek „To Your Eternity” zatytułowany „Prezent z przeszłości” zostanie wyemitowany 21 czerwca 2021 r. w telewizji NHK Educational TV. Pierwotnie anime miało ukazać się w październiku 2020 r., ale zostało przełożone na kwiecień 2021 r. ze względu na sytuację COVID. Sezon 1 będzie miał 20 odcinków. Serial był gospodarzem Base du Studio Brain, gdzie Masahiko Murata kierował zespołem produkcyjnym, a Shinzou Fujita kierował zespołem scenarzystów. Muzykę skomponował Ryou Kawasaki, a postacie narysował Koji Yabuno. Hikaru Utada wykonał piosenkę otwierającą „PINK BLOOD”, a Masashi Hamauzu wykonał piosenkę zamykającą „Mediator”.

Gdzie oglądać To Your Eternity sezon 1 online?

Widzowie spoza Azji mogą oglądać serial z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Crunchyroll i VRV w dniu emisji w Japonii. Ani-One emituje odcinki na swoim kanale YouTube w następujących krajach: Bangladesz, Brunei, Bhutan, Kambodża, Hongkong, Indie, Indonezja, Laos, Makao, Malediwy, Mongolia, Birma, Nepal, Pakistan, Filipiny, Tajlandia, Wietnam i Tajwan. Odcinki można również oglądać na platformach VoD powiązanych z Ani-one: Bahamut / Gamer, Catchplay, Chunghwa Telecom (MOD i Hami Video), Friday, KKTV, Line TV i myVideo na Tajwanie; MeWatch w Singapurze; Sushiroll w Indonezji i Dimsum w Brunei i Malezji.

Widzowie w niektórych częściach Azji mogą również oglądać odcinki w serwisach streamingowych innych niż Ani-One: Bilibili, iQIYI i Tencent. W Japonii „To Your Eternity” jest emitowany w Netflix Japan.

To Your Eternity Odcinek 11 Spoilery

W odcinku 10 Gugu i Fushi konfrontują się razem z Nokkerem. Kiedy Nokker zaczyna kraść tożsamość Fushi, ten błaga Gugu o ucieczkę. Ten ostatni próbuje użyć alkoholu zawartego w żołądku, aby spalić agresora, ale zdaje sobie sprawę, że nie zostało mu ani kropli. Biegnie do browaru po alkohol i odkrywa, że ​​jest tam Rean i jego rodzina. Pioran natychmiast uświadamia sobie, co się stało i przekonuje piwowara, by zrobił to, co mówi Gugu. Chłopiec wraca do lasu i pali Nokkera, ratując w ten sposób Fushi, który, jak odkrywa Gugu, został zamieniony w kamień.

Portier następnie odwiedza Fushi i prosi go o opuszczenie lokalu. Ostrzega, że ​​Nokkerowie będą nadal polować na Fushi, a jedyny sposób, w jaki może z nimi walczyć, to poszerzanie swojej wiedzy. Fushi odmawia, mówiąc, że może się czegoś nauczyć, jeśli stanie w miejscu. Mamy więc czteroletni skok w czasie. W tym czasie Gugu stał się niesamowicie silny, podczas gdy Fushi nauczyła się gotować i szyć. W odcinku 11 brat Gugu, Shin, mógł powrócić do swojego życia i wprowadzić pewne zmiany, które wpłyną zarówno na Gugu, jak i Reana.

Powiązane posty

Go up