Boruto Rozdział 71: Data wydania, fabuła i wszystko, co wiemy

31/05/2022 09:18

Boruto Rozdział 71: Data wydania, fabuła i wszystko, co wiemy

Ukazał się rozdział 70 mangi BorutoNaruto Next Generations. Ponieważ manga ma miesięczny harmonogram, fani muszą czekać miesiąc na kolejny rozdział. Boruto Rozdział 71 Raw Scans zostanie wydany na dwa do trzech dni przed premierą.

W poprzednim rozdziale fani mieli wątpliwości co do miejsca pobytu Amado. Code chce, aby Amado przełamał jego bariery, aby złoczyńca mógł uwolnić pełny potencjał swoich mocy. To jest powód, dla którego Code i Eida włamali się do Wioski Ukrytego Liścia za pomocą śladów pazurów Code. Jednak Amado wiedział, że Code zamierzał go zabić po tym, jak dał mu to, czego chciał.

Wcześniej Eida postanowiła pomóc Code zniszczyć wioskę Konoha. Eida pomaga Code w jego misji. W rzeczywistości Eida lubi Kawaki i współpracuje z Code, aby uzyskać jego pomoc. Wyraża swoje uczucia bezpośrednio Kawakiemu. Ze swojej strony Mitsuki dokucza Saradzie, prowokując jej zainteresowanie Boruto.

Code zaczyna zmuszać Amado do otwarcia kontrolera mocy, a Boruto i Sasuke natychmiast pędzą na pole bitwy, aby pomóc Shikamaru. Tymczasem Kawaki wciąż nie zdaje sobie sprawy z sytuacji. Naruto postanawia jej nie angażować, pozostawiając Kawakiego pod opieką Sumire.

Nagle Amado wydaje się anulować Code Barrier, wywołując eksplozję. Zaskakuje Eidę i Daemona. „To zabawne… czuję, że nie mogę z nikim przegrać” — mówi Code. Rozdział kończy się nie pokazując, co stało się z Amado.

Boruto: Naruto Next Generations Rozdział 71 może pokazać, że Eida w końcu odrzuca ofertę Shikamaru Nary, a Amado zostanie porwany. Amado zostanie zabrany z bazy na wrogie terytorium Konohy. Również Free Limiter i Naruto są również obecne w Konoha. Ponieważ Eida kocha Kawakiego, nie chce go skrzywdzić. Eida nabyła specjalną zdolność, która wyłącza inne moce, które próbują ją skrzywdzić. Eida ma moc Senrigan, potrafią dostrzec wszystko, co dzieje się obecnie na świecie i wszystko, co wydarzyło się w przeszłości, aż do jej narodzin.

Wygląda na to, że bohater i Kawaki mierzą się w Boruto: Naruto Next Generations Rozdział 71. Boruto był widziany z mieczem i opaską na głowę. Fani spekulowali na temat śmierci Sasuke i szukali wskazówek, jak zginął.

Teraz, gdy bariera została usunięta, Sasuke, Boruto i inni shinobi Konohagakure mogą być w wielkim niebezpieczeństwie, ponieważ antagoniści mają teraz moc zniszczenia kogo chcą.

Boruto Rozdział 71 – data premiery

Boruto Rozdział 71: Naruto Next Generations ma zostać wydany 20 czerwca 2022 r. Fani mogą czytać rozdziały mangi online za darmo w aplikacjach i witrynach Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus. Czas wydania rozdziału 71 Boruto różni się w zależności od kraju. W zależności od strefy czasowej oficjalne angielskie tłumaczenie ostatniego rozdziału będzie dostępne w różnych krajach.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up