Boruto Rozdział 64 data i godzina wydania, spoilery: Boruto uwalnia moc karmy

16/11/2021 05:21

Boruto Rozdział 64 data i godzina wydania, spoilery: Boruto uwalnia moc karmy

Boruto: Naruto Next Generations, popularna comiesięczna seria shonen autorstwa twórcy Masashiego Kishimoto i artysty Mikio Ikemoto, powróci z zupełnie nowym rozdziałem w listopadzie 2021 r. Teraz, gdy Code uwolnił moc karmy, fani są bardzo zainteresowani. Możesz pokonać zły kod i uratować Kawakiego przed schwytaniem Ady.

W tym artykule zebraliśmy najnowsze informacje na temat rozdziału 64 Boruto, w tym szczegóły fabuły, datę premiery i wiele innych. Będziemy stale aktualizować artykuł w miarę pojawiania się nowych informacji, więc dodaj tę stronę do zakładek.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Boruto: Naruto Next Generations Rozdział 64.

Boruto Rozdział 64 spoilery: Boruto uwalnia moc karmy

W poprzednim rozdziale Boruto: Naruto Next Generations Boruto przybywa w samą porę, aby powstrzymać Code przed zabraniem Kawakiego do domu Ady. Pomimo ostrzeżenia Kawakiego dla Boruto, że nie ma szans na pokonanie Code, syn Naruto atakuje złoczyńcę, ale Code jest w stanie z łatwością zdominować mecz. Code wyjaśnia mu potencjalną moc karmy i prosi go, aby pokazał mu więcej mocy Otsutsuki Momoshiki. Code następnie próbuje chodzić po Boruto, ale w rzeczywistości jest klonem. Prawdziwy Boruto pojawia się za Code i uwalnia moc swojej karmy.

Nie ujawniono jeszcze żadnych głównych spoilerów dla Rozdziału 64 Boruto, ale następny rozdział prawdopodobnie będzie kontynuował walkę z Boruto, uwalniając moc swojej karmy, ale Kod nadal prawdopodobnie będzie w stanie go pokonać. Będziemy aktualizować tę stronę o kolejne spoilery, gdy pojawią się szczegóły.

Niektórzy fani mają nadzieję, że Boruto wykorzysta umiejętności Momoshiki. Prawdopodobnie zobaczymy, że Kawaki jest bardziej zmotywowany do użycia karmy, aby uwolnić pełny potencjał swoich mocy.

Kiedy zostanie wydany rozdział 64 Boruto?

Boruto: Naruto Next Generations Chapter 64 ma ukazać się w sobotę, 20 listopada 2021, według MangaPlus i innych oficjalnych źródeł.

Boruto Rozdział 64 ma zostać wydany o północy JST w sobotę.

Jeśli ten czas wydania jest poprawny, angielskie tłumaczenia Rozdziału 64 powinny zostać wydane później, ale mogą zostać wydane wcześniej.

Czas pacyficzny: 9:00 w sobotę 20 listopada.
Czasu Centralnego: 11:00 w sobotę 20 listopada
Czas wschodni: sobota, 20 listopada w południe
Czas brytyjski: 17:00 w sobotę 20 listopada.

Gdzie czytać rozdział Boruto 64?

Możesz przeczytać rozdział Boruto 64 na Viz Media i Manga Plus. Viz Media pozwala przeczytać pierwsze trzy i ostatnie trzy rozdziały za darmo, ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich rozdziałów, będziesz musiał wykupić subskrypcję Shonen Jump, która kosztuje tylko 1,99 USD miesięcznie.

Powiązane posty

Go up