Boruto Rozdział 66: Boruto kontra Rozpoczyna się część 2 bitwy na kod! Boruto może wymknąć się spod kontroli!

29/12/2021 00:22

Rozdział 65 japońskiej mangi Boruto: Naruto Next Generations został wydany w ostatnią niedzielę. Fani muszą poczekać miesiąc na kolejny rozdział, ponieważ manga ma miesięczny harmonogram. Surowe skany Boruto Rozdział 66 zostaną wydane na dwa do trzech dni przed premierą.

Boruto: Naruto Next Generations Chapter 66 ma zostać wydany 20 stycznia 2022 roku. Krążą pogłoski, że rozdział 66 może zostać wydany 27 grudnia, ale nie jesteśmy pewni, czy to prawda.

Kolejny rozdział mangi doda ciekawy zwrot akcji do fabuły. Boruto: Naruto Next Generations Rozdział 66 wprowadzi drugą część bitwy między Boruto a Code. Jeśli Boruto pokona Code w drugiej bitwie w rozdziale 66 Boruto, może uratować Kawakiego. Ale będzie to trudne, ponieważ Eida i Dameon pomagają Code.

W walce z Kodem Boruto może wymknąć się spod kontroli i stracić swoją Karmę na długi czas w Boruto: Naruto Next Generations Chapter 66.

Wreszcie, w Boruto: Naruto Next Generations Chapter 65, widzieliśmy, że Wioska Konoha jest zagrożona przez Otsutsuki. Społeczność nie wie, jak radzić sobie z Otsutsuki. Kawaki i Code w końcu się ścierają. Ale Code ma teraz niesamowitą moc. Jednak teraz Boruto może kontrolować Momoshiki, odkąd wziął lekarstwo Amado, a jego odpowiedź jest w porządku. Lek tłumi Momoshiki, aby przejąć pełną kontrolę nad umysłem Boruto.

Naruto i Shikamaru dołączają do bitwy. Kawaki jest zmartwiony i każe im opuścić pole bitwy. Kawaki chroni Naruto, co zaskakuje Code i Boruto.

Boruto: Naruto Next Generations to japońska manga napisana przez UkyōKodachi i Masashi Kishimoto i zilustrowana przez Mikio Ikemoto.

Fani mogą czytać rozdziały mangi online za darmo w aplikacjach i witrynach internetowych Shonen Jump, Viz Media i Manga Plus. Zostań z nami, aby otrzymywać najnowsze informacje o japońskich rozdziałach mangi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up