BORUTO ROZDZIAŁ 60: KOD VS. NARUTO! Data wydania

13/07/2021 12:32

Rozdział 60 Boruto będzie produktem wielu oczekiwań i zapowiedzi. Ponieważ życie Kawakiego i Naruto jest w niebezpieczeństwie, to Code i jego zespół muszą dać Uzumakiemu czas na przygotowanie się do walki. I tym razem nie będzie to jedno ze zwykłych starć między dwoma potencjalnymi wojownikami. Spodziewaj się krwawej walki, ponieważ wszyscy, których znasz z Boruto, będą tam jako świadkowie.

Ta wojna gangów doprowadzi do coraz większej liczby konfliktów między obiema drużynami. Wydano również nowe promo dla Rozdziału 60 Boruto. Promocja sugeruje, że ta bitwa to dopiero początek zmagań Boruto. Większy wróg jest w drodze, by raz na zawsze zabić chłopców. Sprawdź nowy zwiastun tutaj. Zapoznaj się również z całym artykułem, aby dowiedzieć się więcej o najnowszym rozdziale Boruto!

Boruto Rozdział 60: Szczegóły fabuły

Poprzedni rozdział BNN miał jedną z najciemniejszych odsłon serii. Widzimy, że Kawaki znów marzy o Code. W delirium Code prosi Kawakiego, by przestał się opierać. Po śmierci Isshiki, Code nie jest gotowy, by powstrzymać Naruto i jego dzieci. Tak więc rozdział 60 Boruto prawdopodobnie odwiąże liny, które zostały luzem w poprzednim. Na początek Kawaki i Amado zbadają technikę manipulowania ich snami. Może to przynieść nowe fakty dotyczące Kodeksu jako przestępcy.

Dodatkowo fani mogą również oczekiwać dołączenia do Code i jego zespołu zabójców, gdy opracowują plan oblężenia Naruto, Kawakiego i Boruto. Jeśli Kawaki odkryje słabości Code przed ich przybyciem, ninja mogą mieć szansę przeciwko niemu. W przeciwnym razie fani muszą mieć nadzieję, że rodzina Uzumaki jest wystarczająco silna, by pokonać tak liczną grupę.

Podsumowanie poprzedniego rozdziału!

Rozdział 59 Boruto zobaczył nowy łuk, którego nikt nie widział. Cofając się w czasie, fani widzą ponury konflikt między Kawakim a Code. Dowiedzieliśmy się, że Code był zazdrosny o marnotrawnego chłopca. Więc próbował go zabić, kiedy był jeszcze dzieckiem. Gdyby tylko Kawaki nie wybrał statku, dzisiaj by nie żył. Ponadto, na obecnej osi czasu, Code ma dopasować Kawakiego, aby rozwiązać wszystkie umowy z nim w rozdziale 60 Boruto.

Jednak to wszystko jest częścią iluzji Kawakiego, które są wkładane w jego umysł siły. Amado sugeruje, że mogą zrobić z Kawaki statek dla Ishikki. Ale potem odkrywa, że ​​Karma Kawakiego wciąż może być utrudniona. Następny rozdział powinien ujawnić prawdę o koszmarach Kawakiego. Czy kod naprawdę powrócił? Odpowiedzi znajdziecie w nadchodzącej popularnej premierze mangi.

Boruto Rozdział 60: Data wydania

Mamy nadzieję, że poświęciłeś już swój czas w tym tygodniu, ponieważ Boruto jest w drodze. Dlatego rozdział 60 Boruto ma zostać wydany o zwykłych godzinach 20 lipca 2021 r. Ponadto angielskie tłumaczenie mangi będzie dostępne w Internecie następnego dnia. Możesz przeczytać wszystkie najnowsze rozdziały Boruto Naruto Next Generation na stronie Manga Plus Shueisha i VIZ Media za minimalną subskrypcję.