Boruto Rozdział 70 – data wydania mangi, surowe skany, fabuła

19/05/2022 13:54

70. rozdział japońskiej mangi Boruto jest tutaj, a fani są naprawdę podekscytowani i chętni do ciężkiego przeżycia rozdziału w tym tygodniu. Dzięki wielu zwrotom akcji w poprzednim rozdziale jesteśmy pewni, że kolejny rozdział Boruto: Naruto Next Generations wywoła nowy rodzaj oczekiwania wśród fanów i wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani.

Czym jest manga Boruto?

Boruto to japońska manga napisana przez Ukyō Kodachi i Masashi Kishimoto i zilustrowana przez Mikio Ikemoto. Serial śledzi losy Boruto, który jest głównym bohaterem serii. Boruto jest ninja i jest synem Naruto Uzumakiego, bohatera mangi Naruto. Jest także drugim synem Uchiha Itachiego, bohatera serii anime Naruto. Seria Boruto śledzi historię Boruto z jego dzieciństwa. Seria manga zadebiutowała w Weekly Shōnen Jump w 2009 roku, a później została zaadaptowana do serialu telewizyjnego anime. W serii anime Boruto ma możliwość używania Sharingana, mocy, która pozwala mu kopiować wzrok innej osoby. Ta umiejętność nazywa się Byakugan i dała Boruto możliwość używania techniki podobnej do senjutsu, w której może widzieć ścieżki czakry i podróżować poza wymiary.

Kiedy zostanie wydana seria mang Boruto Rozdział 70?

Rozdział 70 Boruto zostanie wydany 19 maja 2022 roku. Nowy rozdział będzie pełen wielu zwrotów akcji dzięki ekscytującej fabule i niesamowitej historii, która będzie pełna emocji i ekscytujących rozdziałów.

Czy dostępne są surowe skany Boruto Rozdział 70?

Według oficjalnych źródeł, surowe skany Boruto Rozdział 70 nie zostały jeszcze opublikowane. Proces digitalizacji wymaga czasu, ponieważ sceny raw wyciekają z Japonii, a następnie tłumaczą je tłumacze, zanim zostaną opublikowane w Internecie, co trwa nieco dłużej, ponieważ sceny raw zostaną udostępnione na całym świecie dla całej publiczności, takiej jak my. Wiedz, że Boruto jest oglądane przez większość globalnej publiczności. Tak więc w przypadku surowych scen proces tłumaczenia zajmuje trochę czasu, co sprawia, że ​​fani są znacznie bardziej podekscytowani następnym rozdziałem. Tak więc, według oficjalnych źródeł, surowe skany pojawią się na dwa do trzech dni przed wydaniem Rozdziału 70.

Jaka jest oczekiwana fabuła rozdziału 70 Boruto?

Obecnie najpopularniejszą wśród fanów serią jest manga Boruto, która jest dobrze przyjmowana i lubiana przez fanów. Według źródeł, rozdział 70 Boruto będzie kontynuował negocjacje między Shikamaru i Eidą. I wygląda na to, że sam Shikamaru jest gotów zaryzykować wszystko dla Eidy.

W rozdziale 69 zobaczyliśmy, że Eida również lubi Kawakiego i współpracuje z Code, aby uzyskać od niego pomoc. Wyraża także Kawakiemu swoje uczucie, że go lubi i chce od niego pomocy. Z drugiej strony Mitsuki również dokucza Saradzie, wspominając o zainteresowaniu Sarady Boruto.

Poza tym w rozdziale 69 widzieliśmy, że Code zaczyna zmuszać Amado do otwarcia kontrolera energii, więc Boruto i Sasuke natychmiast pędzą na pole bitwy, aby pomóc Shikamaru. Tymczasem Kawaki wciąż nie zdaje sobie sprawy z sytuacji na polu bitwy. Naruto również postanawia jej nie angażować, więc zostawia Kawakiego pod opieką Sumire.

W związku z tym rozdział 70 Boruto pokaże nam spojrzenie Boruto i Kawakiego, którzy na pewno spotkają Eidę i Code w Boruto: Naruto Next Generation. Będzie również pełen większych zwrotów akcji, które jeszcze bardziej podekscytują fanów Boruto.

Powiązane posty

Go up