Boruto Episode 232 Spoilery, surowe skany, data premiery, podsumowania, historia, fabuła i wszystko, co musisz wiedzieć

16/01/2022 08:20

Zgodnie z otrzymanymi informacjami wszystko jest na dobrej drodze. Do tej pory omówiliśmy wszystko, co trzeba wiedzieć o odcinku 232 Boruto, w tym oficjalną datę premiery i miejsce, w którym można go obejrzeć w Internecie. Przejdźmy teraz do rzeczy:-

Boruto rozdział 232

Oficjalny opis odcinka 232 Boruto został niedawno opublikowany na oficjalnej stronie TV Tokyo, którą można zobaczyć tutaj. W związku z tym oto podsumowanie fabuły Boruto 232:
W „Mizu no Kuni”, z Denkim jako kapitanem, Grupa 5 ma za zadanie sprowadzić „autonomiczną marionetkę” dla kopalni na wyspę górniczą, gdzie jej dane operacyjne zostaną przetestowane i przeanalizowane. Podjąłem decyzję o przejściu dalej. Denki rozpoczyna poszukiwania w towarzystwie swoich towarzyszy Iwabee i Metalu, mimo że jest trochę przestraszony. – Streszczenie odcinka 232, dzięki uprzejmości Tokyo TV.
Pierwsza misja kapitana Denki” to tytuł odcinka 232, który rozgrywa się w tym samym uniwersum.

Gdzie mogę obejrzeć odcinek 232 Boruto online?

Odcinek 232 Boruto można obejrzeć na następujących oficjalnych stronach internetowych:
Hulu.
laboratorium anime.
Chrupiąca bułka.

Kiedy ukaże się odcinek 232 Boruto?

O ile ktokolwiek pamięta, kolejny rozdział praktycznie każdej serii anime został przełożony, aby zbiegł się z obchodami sylwestrowymi; to nie jest wyjątek. Według naszych źródeł, odcinek 232 Boruto, zatytułowany „Pierwsza misja kapitana Denki”, zostanie wydany 16 stycznia 2022 r. o 3:30 czasu PT w sieci Toho. O ile nie nastąpią jakiekolwiek zmiany, nowe odcinki Boruto: Naruto Next Generation są wydawane co tydzień, chyba że nastąpią jakieś większe zmiany. Będziemy obserwować wszelkie zmiany i ostrzec naszych widzów, gdy tylko się pojawią, aby nie przegapili żadnych nowych odcinków Boruto: Naruto Next Generation. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z następującymi oficjalnymi rozkładami jazdy:-

Standardowy czas pacyficzny (PST) – 1:00 (PST)
Wschodni czas standardowy: 3 godziny EST
9:00 czasu brytyjskiego (GMT).
10:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET).
14:30 czasu standardowego Indii (IST).
17:00 PHT (Filipiński czas standardowy)

Australia Daylight Time: 19:30 AEDT (Australia Daylight Savings Time)
Wszystko na tej stronie służy wyłącznie do celów informacyjnych, co jest uważane za dozwolony użytek. Skupiamy się nie na treści odcinka anime, ale na dostarczaniu najnowszych informacji.
O Boruto Naruto: The Next Generation (znany również jako Naruto NG) to japoński serial telewizyjny anime, który pojawił się w Japonii w 2001 roku, a obecnie jest emitowany w Stanach Zjednoczonych.

Boruto: Naruto Next Generations to spin-off mangi Masashi Kishimoto Naruto: Shippuden. Odbywa się w tym samym wszechświecie, co manga. Pierwotnie napisana przez Ukyo Kodachiego, manga została przeniesiona do Masashiego Kishimoto po ukończeniu kilku rozdziałów.

Shueisha zaczęła serializować go w maju 2016 roku i od tego czasu jest stałym elementem magazynu Weekly Shonen Jump. W chwili pisania tego tekstu seria manga zgromadziła 13 tomów, odkąd pojawiła się na scenie. Serial został już zaadaptowany do serialu anime, który zaczął być emitowany w kwietniu 2017 roku. Jednak film Boruto został wydany w 2015 roku, zanim seria anime zadebiutowała.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up