Spoilery z rozdziału 1037 One Piece, surowe skany, data premiery, podsumowania, historia, fabuła i wszystko, co musisz wiedzieć.

09/01/2022 12:32

Spoilery z rozdziału 1037 One Piece, surowe skany, data premiery, podsumowania, historia, fabuła i wszystko, co musisz wiedzieć.

Biorąc to pod uwagę, są szanse, że spodoba ci się bieżący odcinek rozdziału One Piece. Oto kilka ważnych szczegółów, o których należy pamiętać. Najnowszy odcinek został podobno wydany 26 grudnia i teraz zaskoczy wszystkich niespodzianką, która zostanie ujawniona. Ponadto zobaczysz niesamowity poziom wirowania pełen niespodzianek.

Tygodniowy magazyn Shonen Jump będzie nadal ukazywał się tydzień później, ale nowe numery ukażą się w poniedziałek zamiast w niedzielę, w normalny dzień ukazywania się magazynu. Według źródła odcinek został przełożony, ponieważ zapowiedziana przez producentów data premiery była inna niż pierwotnie planowano. Poprzednie odcinki spotkały się z wieloma pozytywnymi opiniami publiczności. Fabuła kolejnego rozdziału nie została jeszcze sfinalizowana ani zaktualizowana. Jeśli chodzi o streaming, informujemy, że serial zostanie wyemitowany 9 stycznia 2021 roku i będzie można go oglądać online.

Osoby z innych części świata powinny mieć dostęp do nowego rozdziału o Viz Media i Manga Plus z następujących międzynarodowych czasów:

Standardowy czas pacyficzny (PST): 7:00 PST
10:00 czasu wschodniego standardowego
Czas brytyjski: 15:00 GMT.
Czas europejski: 16:00 czasu środkowoeuropejskiego (CEST).
Indie Czas standardowy (IST): 20:30
Filipiński czas standardowy (PHT): 23:00
Australijski czas letni: 1:30 AEST

Dostarczono spoilery i zapowiedź rozdziału 1037 One Piece

Jest wielu aktorów, którzy użyczają głosu temu komiksowi. Nazwiska tych aktorów zostaną ujawnione w odpowiednim czasie w najbliższych dniach, jeśli chcesz ich poznać. Znajomość kilku imion jest niezbędna.

Tymczasem serial będzie dostępny na standardowej platformie i będzie można obejrzeć najnowszy odcinek. Według Viz Media i Manga Plus, które oferują dostęp do popularnej serii manga, zostało to oficjalnie zweryfikowane. Jeśli chcesz pobrać najnowszy rozdział, zostań z nami, a my jak najszybciej udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Powiązane posty

Go up