Spoilery One Piece Rozdział 1037, surowe skany, data premiery, podsumowania, historia, fabuła i wszystko, co musisz wiedzieć

07/01/2022 17:49

One Piece Rozdział 1037 opóźniony, wyjaśnienie nowej daty wydania

Najnowszy odcinek mangi”Jeden kawałekZawierał zasłużony triumf Zoro, a także uratowanie Kinemona i Kiku przez Usoppa przed pewną śmiercią. Wygląda na to, że początek ostatniego łuku Wano zostanie przedstawiony w następnym rozdziale. Według eksperta branżowego tdeelab, najnowsze informacje na temat Rozdział 1037 „One Piece” zostały pozyskane z wiarygodnego źródła. Użytkownik zamieścił na Twitterze zdjęcie przedstawiające zapowiedź kolejnego rozdziału, co zostało docenione przez wielu.

Towarzyszący post zapowiada ostatni etap fabuły, a także pyta fanów, co ich zdaniem może wydarzyć się dalej w odcinku. „Nareszcie ostatni etap łuku Wano! Możesz się zastanawiać, jakie byłyby tego konsekwencje.” Legenda mówiła, że

Oficjalne wydanie kolejnego odcinka mangi jest jeszcze za kilka dni, od chwili pisania tego tekstu. Mimo że pierwsza partia zwiastunów i surowych skanów nie została jeszcze wydana, niektórzy fani mają już domysły, co wydarzy się w „One Piece” 1037.

Ponieważ fabuła jest bardziej skoncentrowana na Sea Emperors w zamkniętym kraju, widzowie mogą być uprawnieni do otrzymywania aktualizacji dotyczących starć między Big Mom, Law i Kidd, a także walki Kaido i Luffy'ego na dachu. przyszłe odcinki. . Inną postacią, która może pojawić się w kolejnym odcinku mangi, jest córka Orochi i Odena, Hyori.
Kolejną aktualizacją, którą fani mają nadzieję zobaczyć, jest oficjalne ujawnienie tajemniczej osoby, którą ostatnio widzieliśmy, zajmującej się obrażeniami Akazay Nine. Byłby to pierwszy raz, kiedy postać zostanie pokazana w całości. Wśród japońskich fanów wybucha również debata na temat znaczenia imienia Joyboy.

Kaido ostrzegł Luffy'ego w ostatniej części mangi, że nigdy nie będzie Joyboyem. Pseudonim JoyBoy powstał z okazji przybycia Gol D. Rogera i jego zespołu do Raftel, po tym, jak został wspomniany w wątku Fishman.

Według słów eksperta branżowego Sandmana AP, kanji oznaczające Kaido oznacza „silny młody człowiek” lub „Joyboy”. Wielu entuzjastów Joyboya twierdzi, że Kaido nie jest prawdziwym Joyboyem. Jest bardzo prawdopodobne, że jego rodzice nadali mu to imię w nadziei, że stanie się kimś tak genialnym jak Joyboy. Gdy manga zbliża się do końca historii Wano, czytelnicy nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o Joyboy i jej przeszłości. Otwarte pozostaje jednak pytanie, czy ujawnienie nastąpi w „One Piece” 1037.

Datę premiery „One Piece” 1037 ustalono na 9 stycznia.

Powiązane posty

Go up