One Piece Rozdział 1038 Opóźnione spoilery, surowe skany, data premiery, streszczenia historii, fabuła i wszystko, co musisz wiedzieć

3 lata ago

One Piece Rozdział 1037 Spoilery, surowe skany, data premiery, podsumowania, historia, fabuła i wszystko inne, co musisz wiedzieć.

Pijana postać Kaidou została ujawniona w ostatnim rozdziale, Shuron Hakke. Mieszkańcy Flower City wciąż cieszą się z tego wydarzenia, ale wiedzą, że wkrótce się skończy. Życzenia zostały zapisane na papierowych lampionach i przekazane przodkom przez dzieci i ich rodziny.

Na dachu Zamku Onigashima Luffy i Kaidou przestali walczyć, a Luffy zastanawia się, dlaczego Kaidou przybrał postać osoby. Mimo to zauważa pragnienie Kaidou na alkohol. Luffy beszta Kaidou za picie podczas walki. W odpowiedzi na jej pytanie Kaidou mówi, że musi pić, ponieważ dobrze się bawi. To "Festiwal Ognia", Kaïdou przypomina Luffy'emu. Niektóre bachory psują wspaniały posiłek w Onigashima i doprowadza go to do wściekłości. Luffy informuje Kaidou, że jeśli przegra, nie będzie mógł udawać, że jest pijany. W odpowiedzi na drwinę Luffy'ego, Kaidou używa swojego Kanabo, by stanąć prosto.

Pomimo swojego pijaństwa, Kaidou zapewnia Luffy'ego, że nie jest tchórzem i nadal może walczyć. Używając prawego ramienia gigantycznej kuli, Luffy atakuje Kaidou. Ten ostatni zdaje sobie sprawę, że od dawna nie stoczył walki 1 na 1. Ciosy Luffy'ego chybiły dzięki Shuron Hakke: Sake Dragon Bagua, którą wykorzystał na swoją korzyść. Aby walczyć z Luffym, Kaidou przybrał formę hybrydy i przyjął technikę odurzenia. Jego umiejętności „Ragnaraku” i „Warai Jogo” są również uwolnione, podobnie jak jego „Laughing Drunk Mode”. Drugi obszar Living Floor również cierpi z powodu ich ataków.

One Piece 1037 – nowe aktualizacje i poprawki

Gdy tylko Kaidou upada na ziemię, zdaje sobie sprawę, że dobrze się bawi. Onigashima, którego Kaidou nie był w stanie uratować, jest już w połowie zniszczony, więc akceptuje swoją porażkę. Luffy doszedł do siebie po ostrzale Kaidou i zaakceptował ból. Gra wideo „Sad Drunk Mode: Ochikomi Jogo” również okazała się jedną z ulubionych gier Kaidou. Odbudowa Onigashimy zajmie co najmniej pięć lat, a Luffy doskonale zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. To jest „Oddech Demolki Smoka Twistera”, który Kaidou uwalnia na Luffy'ego. Jednak Luffy unika ciosu i okazuje się, że Kaidou jest w trybie „Pijanego płaczu: Naki Jogo”.

W drodze do użycia kanabo, Kaidou nazwał Luffy'ego „głupim bachorem” za jego decyzję. Luffy unika trafienia Raimei Hakke Kaidou, gdy odskakuje. Zamiast odsunąć się na bok, Kaidou wykorzystuje okazję, by zaatakować Luffy'ego. Nawet Luffy rozpoznaje Hakiego Kaidou jako potężnego sojusznika. Zapytaj, dlaczego w trybie upijania się gniewu: Okori Jogo Kaidou staje się trzeźwy, gdy kończy mu się tryb pijaka. Kaidou wykonuje oddech Bolo, ale Luffy przeżywa. Gdy Gomu Gomu no-Roc Gatling zostaje uwolniony przez Luffy'ego. Gundari Ryuseigun: Gundari: Armia Smoka to kolejna sztuczka Kaidou. Luffy używa Koloru Najwyższego Króla Hakiego, aby zadać każdemu z nich serię potężnych ciosów.

Tymczasem spotykają się w „Ziemi Świętej Marii Gorosei” w zamku Pangea. Ta wiara w przeklęte śnienie przenika całe Gorousei 1. Gorousei 2 zaleca skupienie się na „Wanokuni”. Nie mogą uwierzyć, że zaszli tak daleko w walce. Nico Robin jest podejrzaną w Gorousei 3, ponieważ według niego powinna zostać aresztowana. Obecność Kaidou i Wielkiej Mamy może spowodować, że ktoś zginie. Wanokuni, członek Rządu Światowego, doniósł przez Den Den Mushi, że widzieli ogromny cień.

One Piece Rozdział 1038: Surowe szczegóły

Na oficjalnej stronie VIZ Media można przeczytać online rozdział 1038 One Piece. Internetowy magazyn Shonen Jump & Shueisha oficjalnie publikuje tę mangę. W Gorousei 1 ujawniono, że Rząd Światowy zamierza wykorzenić wszelkie ślady Diabelskiego Owocu. Najnowsze aktualizacje i spoilery dotyczące One Piece-Chapter 1038 zostaną wydane w tym tygodniu. Czekając na spoilery z rozdziału 1038, spotkajmy się więc!

One Piece Rozdział 1038 – data premiery

Zostanie wydany 23 stycznia 2022 roku w rozdziale 1038 One Piece. Przybywając do zamku Pangea, Gorousei, który urodził się ze znamię na czole, nie może uwierzyć w to, czego właśnie był świadkiem. Zastanawia się, dlaczego Światowy Rząd zmienił nazwę tego Diabelskiego Owocu, który ma krótką brodę i blond włosy.

Powiązane posty

Go up