Spoilery Boruto Rozdział 66, surowe skany, data premiery, podsumowania, historia, fabuła i wszystko, co musisz wiedzieć

29/12/2021 18:45

W poprzednim rozdziale przedstawiliśmy „Nową Siłę Karmiczną Kawaki”, jeden z najbardziej oczekiwanych aspektów serii. Dlatego fani serialu chętnie dowiedzą się więcej. W rozdziale 66 Boruto zostanie ujawnionych znacznie więcej. Ale kiedy trafi do sprzedaży?

Jaka jest data premiery rozdziału 66 Boruto?

Jeśli jesteś fanem serii Boruto, wiesz, że wszystkie rozdziały wychodzą co miesiąc. 20 listopada opublikowaliśmy poprzedni rozdział. Dlatego oficjalne angielskie tłumaczenie rozdziału 66 Boruto zostanie wydane 20 stycznia 2022 roku. Brak powiadomienia o opóźnieniu sprawia, że ​​spotkanie z naszymi bohaterami jest jeszcze bardziej ekscytujące!
Jednak nie udostępniamy nieoficjalnych linków ani tłumaczeń fanów, które mogą przyspieszyć ten rozdział, ale nadal czytamy i popieramy oryginalną mangę na stronach wymienionych poniżej; zapewnia dokładne i rzetelne tłumaczenia.

Możesz przeczytać rozdział 66 Boruto w języku angielskim na oficjalnej amerykańskiej stronie internetowej.

VIZ.COM
Również MANGA +
APLIKACJA SKOK NA ANDROIDA SHONEN
SHONEN JUMP APP dla Apple iOS *

Aplikację Shonen Jump lub aplikację Manga Plus można pobrać bezpłatnie z App Store lub Play Store i wyszukać BORUTO 66.

Cała zawartość tej strony jest uważana za dozwolony użytek, ponieważ jest wykorzystywana do celów edukacyjnych. Komiks nie jest tutaj w centrum uwagi, ale dostarczanie wiadomości.

Spoilery dla Boruto Rozdział 66

Spoilery i przecieki dotyczące Boruto Rozdział 66 nie zostały oficjalnie zaktualizowane. Spoilery, przecieki lub surowe nagrania Boruto Rozdział 66 mogą zostać wydane 15 stycznia 2022 r., W zależności od planu.

Czy myślisz, że Boruto będzie prosperować w 2021 roku?

Obecnie franczyza ma ogromną liczbę fanów i rośnie w coraz szybszym tempie, a adaptacje anime z wojny mangi przeciwko Karze również radzą sobie dobrze. Rozdział 66 serii Boruto ukaże się wkrótce.

Jeśli tak, to jak silne jest oko Boruto Jougana?

Oko Boruto jest jego. Według Urashiki, Jougan jest starożytnym okiem Otsutsuki i ma jakiś związek z Toneri. Jest niezwykle potężny dzięki zdolnościom czasoprzestrzeni i innym znanym talentom, takim jak zdolność wyczuwania i wyczuwania czakry i słabych obszarów. Jednak w ostatnim czasie miały miejsce przypadki bóstwa z setkami jarzm o czystych oczach z Otsutsuki w Japonii.

KARA dobiega końca?

Nie, Dziesięć Ogonów, Kodeks i Odrzucone Cyborgi wciąż żyją, ale reszta członków wydaje się być martwa lub niezdolna do pomocy. Zdolności Isshikiego i Białej Karmy są teraz w rękach Code.

Powiązane posty

Go up