13 odcinek Tokyo Revengers – data premiery

27/06/2021 04:27

Walka pomiędzy Tokyo Manji Gang i Biker Gang dobiegła końca. Takemichi wyrobił sobie markę, a dzieci ulicy komentują, że pokonał tylko sześcioosobowy gang. Po wojnie Draken został przyjęty do szpitala; na szczęście przeżył. Gang Tokyo Manji cieszy się, że Druken żyje, ale Punishment, znany również jako Hanma, pozostawił Mikey'owi wiadomość, że zamieni ich życie w piekło. Tokyo Revengers wkroczyło w kolejną erę, w której Takemichi musi zdecydować, czy wrócić do przeszłości.

Po zakończeniu misji w przeszłości Takemichi powrócił do prawdziwego świata i Naoto dzwoni do niego, aby opowiedzieć mu o wizycie u Hinaty. Takemichi jest zaskoczony, że musi cofnąć się w czasie. Odcinek zaczyna się, gdy Takemichi jest już poza szkołą i wyrusza gdzieś, by spotkać się z przyjaciółmi. Akkun ze zdziwieniem widzi, jak jego przyjaciel płacze przez okno. Takemichi wchodzi do budynku, a Akkun (Atsushi Sendou) mówi mu, że w przyszłym miesiącu zacznie pracować jako fryzjer. Takemichi uświadamia sobie, że zmienił teraźniejszość, roniąc łzy radości z powodu uratowania wszystkich.

Nagle Takemichi odbiera telefon z nieznanego numeru i zastanawia się, kto do niego dzwoni. Facet komentuje, że Takemichi zrobił i wrócił z przeszłości, a Takemichi zdaje sobie sprawę, że to Naoto. Naoto mówi „Chodźmy zobaczyć moją siostrę” i myśli, że mówi o przeszłości, ale zdaje sobie sprawę, że Hinata żyje w tym momencie, ponieważ nie umarła w innym świecie. Takemichi wspomina czas, kiedy reporterzy ujawnili, że narastający spór między gangiem Tokyo Manji pochłonął niewinne życie. Sześć osób zostało rannych w incydencie, a jedna trafiła do szpitala.

Poprzednio w odcinku 12 Tokyo Revengers

Reporterzy nadal ujawniają, że starsza siostra Tachibany, Hinata, zmarła w wieku 26 lat. Takemichi zdaje sobie sprawę, że mógł tylko oglądać telewizję, ale wykonał świetną robotę, zapobiegając śmierci Hinaty. Naoto i Takemichi podróżują razem w nowej erze, by odwiedzić Hinatę. Naota ujawnia, że ​​przeprowadziła pewne badania i że incydenty z jej siostrą nigdy się nie wydarzyły. Obaj żartują sobie nawzajem po drodze, a Naoto komentuje, że nie może uwierzyć, że facet taki jak Takemichi wstał i wdał się w bójkę z gangiem Kiyomasy.

Docierają tam, a Naoto zaskakuje Takemichi, ujawniając, że Hina jest dorosła po ich zerwaniu dwanaście lat temu. Hinata jest nauczycielką, która uczy w szkole podstawowej. Takemichi myśli, że kiedy przybędzie, Hinata pocałuje go i powie, że za nim tęskni. Naoto powie mu, że powinniście zająć pokój, a Takemichi będzie miał wrażenie, że Naoto na niego patrzy. Stare wspomnienia pojawiają się, gdy ich dwie drogi się rozchodzą, a to było jak koniec świata, bo nikt nie wie dlaczego.

Kiedy docierają do drzwi, Takemichi zaskakuje Naoto, mówiąc mu, że nie zobaczy Hiny, ponieważ nie wie, że ją uratował. Czuje, że po ich rozstaniu nie reprezentuje niczego w życiu Hiny. Naoto obserwuje, jak Takemichi wraca do samochodu. Takemichi zdaje sobie sprawę, że dwanaście lat to za dużo i że dziewczyna nie pamięta po tak długim czasie takiego chłopca jak on. Zatrzymuje się i uderza w ścianę: ciężko pracował i nic się nie zmieniło. Takemichi wybucha płaczem i mówi, że nadal jest 26-letnią dziewicą, która pracuje na pół etatu.

Zemsta: śmierć Hinaty i Akkun

Takemichi dochodzi do siebie, bierze głęboki oddech i myśli, że jest porażką bez względu na to, jak podróżuje. Niespodziewanie spotyka Hinę, która nazywa go Takemichi-kun i uświadamia sobie, że jest przed nim. Takemichi płakał przed nią i komentuje, że Takemichi zawsze pojawia się niespodziewanie. Oboje wchodzą do domu, a Naoto obserwuje tych dwóch, którzy się wstydzą. Takemichi mówi, że dzisiaj jest bardzo dobrze. Naoto nie łamie chłopaków i odpowiada, że ​​jest pochmurno.

Naoto męczy się tą dwójką i każe im rozmawiać ze sobą i postanawia zostawić ich w spokoju. Takemichi mówi, że jeśli Naoto odejdzie, serce wyleci mu z piersi. Takemichi zauważa, że ​​Hinata wciąż nosi naszyjnik, który jej dał. Trio wyruszyło, ale Naoto jest zszokowany, gdy dwaj mężczyźni zaczynają gwizdać, patrząc przez okno. Naoto odebrał telefon z pracy i pozwolił im uregulować swoje rachunki jako dorośli. Później Takemichi dowiaduje się, że Hina nadal go kocha i czeka na nią od dawna.

Takemichi spotkał Karę i rozpoznał go po tatuażu na dłoni. Hanma odchodzi, mówiąc, że tego faceta nie ma w samochodzie, a Takemichi zastanawia się, co by się stało z Hiną. Kiedy przybywa, zastaje Akkuna przejeżdżającego Hinę jeepem i pyta Takemichiego, dlaczego nie ma go w samochodzie. Akkun ujawnia, że ​​jest jednym z żołnierzy Kisakiego. Jest również ranny i mówi, że wszyscy w Toman muszą być posłuszni Kisaki. Akkun mówi Takemichi, aby uratował wszystkich, ponieważ jest jego płaczącym bohaterem. Takemichi odkrywa, że ​​Hina straciła nogi i mówi jej, że zawsze będzie ją kochał, ale samochód eksploduje i tylko Takemichi żyje. Kiedy więc fani obejrzą 13. odcinek Tokyo Revengers?

13 odcinek Tokyo Revengers – data premiery

Data premiery 13. odcinka Tokyo Revengers to 3 lipca 2021 roku. Tokyo Revengers można oglądać online na Crunchyroll.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up