Tokyo Revengers - data premiery odcinka 3

19/04/2021 06:30

Oparta na japońskiej mangi, napisanej i zilustrowanej przez Kena Wakui, „Tokyo Revengers” to shounen action anime, którego akcja toczy się wokół 20-letniego Takemichiego Hanagakiego, który słyszy wiadomość, że jego dziewczyna ze studiów, Hinata Tachibana, została zabita przez słynnego Tokyo Manji. Banda. Pewnego dnia w drodze z pracy do domu ktoś wypycha go na tory, gdy pociąg przyśpiesza. Zamiast umierać, odkrywa, że ​​przeniósł się w czasie do czasów, gdy był na studiach. Takemichi postanawia przejąć kontrolę nad swoim przeznaczeniem i ożywić Hinatę. Seria została wyemitowana po raz pierwszy 11 kwietnia 2021 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku serialu.

Data premiery 3 odcinka Tokyo Revengers

Odcinek 3 „Tokyo Revengers” zostanie wyemitowany 25 kwietnia 2021 na antenie MBS, TV Tokyo, TV Aichi, TVh, TVQ, BS Asahi, AT-X, TSK, QAB i RKK. 30 marca 2021 serial miał premierę w Japonii, gdzie razem wyemitowano ważne sceny z pierwszych trzech odcinków. Liden Films Studios opracowało serial, z Kouichi Hatsumi jako głównym reżyserem i Yasuyuki Mutou jako głównym scenarzystą. Hiroaki Tsutsumi stworzył muzykę, a Kenichi Oonuki i Keiko Oota zaprojektowali postacie. Popowa grupa Official HiGE DANdism zaśpiewała otwierającą program piosenkę „Cry Baby”, podczas gdy Eill zaśpiewał jej motyw zamykający „Koko de Iki wo shite”.

Gdzie oglądać sezon 1 Tokyo Revengers w Internecie?

Oryginalne japońskie odcinki „Tokyo Revengers” z angielskimi napisami będą dostępne w Crunchyroll i VRV poza Azją tego samego dnia, w którym wyemitowano je w Japonii. Dla widzów z Azji Południowej i Południowo-Wschodniej, oficjalny kanał YouTube Muse Asia, jego podmiotów stowarzyszonych i Bilibili będzie nieprzerwanie transmitować odcinki. W Japonii widzowie mogą oglądać anime w serwisie Netflix Japan z japońskim dźwiękiem i napisami.

Tokyo Revengers Odcinek 3 Spoilery

W odcinku 2 Naoto zmusza Takemichiego do przeczytania wszystkiego, co policja ma na temat gangu Manji. Dochodzą do wniosku, że jeśli podadzą sobie ręce, Takemichi może cofnąć się w czasie. Naoto mówi mu, że musi dopilnować, aby dwaj obecni przywódcy gangu, Manjirou „Mikey” Sano i Tetta Kisaki, nie spotkali się w przeszłości. Kiedy podają sobie ręce, Takemichi odkrywa, że ​​po raz kolejny podróżował do przeszłości, co uświadamia mu, że Naoto miał rację w swojej ocenie. Jednak nie może spędzać zbyt wiele czasu na myśleniu o tym, ponieważ jego młode ja i jego przyjaciele są niewolnikami gangu Kiyomasa.

Kiedy Takemichi próbuje zapytać gang o Mikeya i Tettę, Kiyomasa prawie bije go na śmierć. Determinacja Takemichiego, by ocalić Hinatę, zostaje ożywiona po spotkaniu z nią i jej chęci, by go chronić. Takuya Yamamoto, najbardziej krucha osoba spośród przyjaciół Takemichiego, ma walczyć w podziemnych walkach organizowanych przez gang Kiyomasa. Odcinek kończy się, gdy Takemichi rzuca wyzwanie samemu Kiyomasa. W odcinku 3, Takemichi był w stanie walczyć z Kiyomasą i zaimponować Mikeyowi i jego podwładnemu Kenowi „Drakenowi” Ryuuguuji, który mógł go zwerbować do gangu Manji.

Powiązane posty

Go up