Tokyo Revengers Odcinek 8 Spoilery, data premiery

25/05/2021 13:07

Opracowany na podstawie japońskiej mangi napisanej i zilustrowanej przez Kena Wakui, „Tokyo Revengers” to animowany serial Shounen poświęcony podróżom w czasie, przestępczości i romansom. Podążamy za Takemichim Hanagaki, młodym mężczyzną po dwudziestce, który jest pchany przed nadjeżdżającym pociągiem. Jednak zamiast patrzeć, jak całe jego życie mija mu przed oczami, widzi swoją dziewczynę ze studiów, Hinatę, która niedawno zmarła z powodu przemocy gangów. Nagle odkrywa, że ​​podróżował w przeszłości i że jego dorosła świadomość jest w ciele kolegi ze szkoły. Następnie powierza sobie misję zapewnienia przetrwania Hinaty. Seria została wyemitowana po raz pierwszy 11 kwietnia 2021 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o następnej części serii.

Tokyo Revengers - data premiery odcinka 8

Premiera 8 odcinka „Tokyo Revengers” zaplanowana jest na 30 maja 2021 roku w Japonii. Odcinek będzie wielokrotnie emitowany w MBS, TV Tokyo, TV Aichi, TVh, TVQ, BS Asahi, AT-X, TSK, QAB i RKK. 30 marca 2021 serial miał premierę w Japonii, gdzie razem wyemitowano ważne sceny z pierwszych trzech odcinków. Liden Films Studios opracowało serial, z Kouichi Hatsumi jako głównym reżyserem i Yasuyuki Mutou jako głównym scenarzystą. Hiroaki Tsutsumi stworzył muzykę, a Kenichi Oonuki i Keiko Oota zaprojektowali postacie. Popowa grupa Official HiGE DANdism zaśpiewała otwierającą program piosenkę „Cry Baby”, podczas gdy Eill zaśpiewał jej motyw zamykający, „Koko de Iki wo shite”.

Gdzie oglądać sezon 1 Tokyo Revengers w Internecie?

Oryginalne japońskie odcinki „Tokyo Revengers” z angielskimi napisami będą dostępne w Crunchyroll i VRV poza Azją tego samego dnia, w którym wyemitowano je w Japonii. Dla widzów z Azji Południowej i Południowo-Wschodniej, oficjalny kanał YouTube Muse Asia, jego podmiotów stowarzyszonych i Bilibili będzie nieprzerwanie transmitować odcinki. W Japonii widzowie mogą oglądać anime w serwisie Netflix Japan z japońskim dźwiękiem i napisami.

Tokyo Revengers Odcinek 8 Spoilery

W odcinku 7 Osanai przybywa do opuszczonego magazynu ze swoim gangiem i twierdzi, że słyszeli, że gang Manji szukał Moebiusa, więc przyszli ich szukać. Osanai z łatwością pokonuje Paha, ale Mikey interweniuje i wygrywa walkę z przywódcą wroga szybkim kopnięciem. Jednak Osanai próbuje dźgnąć Mikeya zepsutą butelką. Draken zatrzymuje go i traci przytomność. Nagle słychać policyjne syreny. Kiedy dwa gangi zaczynają odchodzić, Pah dźga Osanai, a następnie zostaje aresztowany. Takemichi, Draken i pozostali są zmuszeni zostawić go za sobą.

Podczas ucieczki Takemichi traci przytomność po pobiciu, a następnie trafia do szpitala. Kiedy się budzi, Emma mówi mu, że Manji podzielił się na dwie frakcje, z których Mikey prowadzi jedną, a Draken drugą. Później, w domu Takemichiego, Mikey i Draken odwiedzają go w tym samym czasie. Sytuacja szybko się zaostrza i dwóch z nich zaczyna rzucać przedmiotami przed dom Takemichiego. W odcinku 8 Takemichi w końcu był w stanie ścigać pozostałych dwóch chłopców za zniszczenie jego rzeczy. Może to doprowadzić do pojednania między kapitanem a zastępcą kapitana Manjiego. Hinata mogłaby poprosić Takemichiego, by towarzyszył jej na festiwalu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up