13 odcinek Tokyo Revengers – data premiery

29/06/2021 06:42

Oparty na japońskim serialu manga napisanym i zilustrowanym przez Kena Wakui, „Tokyo Revengers” to telewizyjne anime akcji shounen z elementami science fiction i romansu. Opowiada historię Takemichi Hanagaki, dwudziestokilkuletniego młodzieńca, który dowiaduje się, że jego dziewczyna z liceum, Hinata Tachibana, została zabita przez osławiony gang Tokyo Manji. Pewnego dnia, w drodze do domu z pracy, Takemichi zostaje wepchnięty pod nadjeżdżający pociąg i odkrywa, że ​​jego dorosła świadomość została przeniesiona do ciała studentów college'u. Mając nadzieję, że w pełni wykorzysta przedstawioną mu okazję, Takemichi postanawia zmienić przeszłość, aby Hinata nie umarła w przyszłości. Serial został wyemitowany po raz pierwszy 11 kwietnia 2021 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku serialu.

13 odcinek Tokyo Revengers – data premiery

Premiera 13. odcinka „Tokyo Revengers” zaplanowana jest na 4 lipca 2021 roku w Japonii. Odcinek będzie emitowany wielokrotnie w MBS, TV Tokyo, TV Aichi, TVh, TVQ, BS Asahi, AT-X, TSK, QAB i RKK. 30 marca 2021 roku serial miał swoją premierę w Japonii, gdzie razem wyemitowano ważne sceny z pierwszych trzech odcinków. Serial opracowało Liden Films Studios, z Kouichim Hatsumi jako głównym reżyserem i Yasuyuki Mutou jako głównym scenarzystą. Hiroaki Tsutsumi stworzył muzykę, a Kenichi Oonuki i Keiko Oota zaprojektowali postacie. Popowa grupa Official HiGE DANdism zaśpiewała piosenkę otwierającą program „Cry Baby”, podczas gdy Eill zaśpiewała końcowy utwór „Koko de Iki wo shite”.

Gdzie oglądać 1. sezon Tokyo Revengers online?

Oryginalna japońska wersja odcinków „Tokyo Revengers” z angielskimi napisami będzie dostępna na Crunchyroll i VRV poza Azją tego samego dnia, w którym zostaną wyemitowane w Japonii. Dla widzów w Azji Południowej i Południowo-Wschodniej oficjalny kanał YouTube Muse Asia, jej podmioty stowarzyszone i Bilibili będą nieprzerwanie transmitować odcinki. W Japonii widzowie mogą oglądać anime w serwisie Netflix Japan z japońskim dźwiękiem i napisami.

Tokyo Revengers odcinek 13 spoilery

W odcinku 12, Takemichi przybywa z Naoto do kompleksu mieszkalnego, w którym mieszka Hinata, ale nagle nie chce się z nią widzieć po tylu latach i odchodzi. Takemichi mówi sobie, że chociaż udało mu się uratować Hinatę, jego własne życie się nie zmieniło. Nadal jest 20-latkiem, który nie odnosi sukcesów w pracy na pół etatu. W korytarzu budynku wpada na kogoś i uświadamia sobie, że to Hinata. Wygląda tak samo niezręcznie jak on podczas rozmowy. Takemichi, Hinata i Naoto wychodzą z mieszkania na spacer, ale zakłopotanie nie znika.

Gdy Naoto wraca do pracy, Takemichi i Hinata idą razem na spacer. Nadal nosi naszyjnik, który jej dał i ujawnia, że ​​to Takemichi zakończył ich związek na tym świecie. Idąc do łazienki, Takemichi spotyka starszego Hanmę, który wskazuje, że powinien być w samochodzie. Czując głęboki strach, Takemichi wraca do samochodu, gdy minivan potrąca ją z Hinatą w środku.

Takemichi odkrywa, że ​​Atsushi prowadził samochód, a ten prosi go ponownie o uratowanie wszystkich. Próbuje wyciągnąć Hinatę z samochodu, gdy minivan eksploduje i ogień zaczyna się rozprzestrzeniać. Zdając sobie sprawę, że nie może jej uratować, otacza ją rękami i mówi jej, że zawsze ją kochał i że zawsze będzie ją kochał. Tuż przed pożarem, który ogarnia samochód, Hinata wypycha go na zewnątrz. Pod koniec odcinka Takemichi obiecuje zostać przywódcą Tomana. W odcinku 13, po pogrzebie Hinaty, Takemichi był w stanie powiedzieć Naoto, że chce cofnąć się w czasie. Mogą się zastanawiać, co stało się z Drakenem, co doprowadziło ich do odkrycia, że ​​jest on obecnie w celi śmierci.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up