OnePlus Nord LE, wyjątkowy smartfon

3 lata ago

Oneplus niespodzianka po raz kolejny ogłaszając OnePlus North LE, smartfon, który zostanie wyprodukowany w jednym egzemplarzu. Tak, dobrze przeczytałeś, ten nowy smartfon będzie wyjątkowy.

Nic dziwnego, i jak sama nazwa wskazuje, OnePlus Nord LE będzie w rzeczywistości urządzeniem wywodzącym się z OnePlus Nord. Dlatego użyje tych samych wierszy i tego samego formatu, z tym samym arkuszem technicznym.

OnePlus Nord LE, jedyny w swoim rodzaju smartfon: kredyty OnePlus
OnePlus Nord LE, jedyny w swoim rodzaju smartfon: kredyty OnePlus

Dlatego powinniśmy spodziewać się wyświetlacza AMOLED zdolnego osiągnąć częstotliwość odświeżania 90 Hz, ale także Snapdragona 765G.

OnePlus Nord LE, podobnie jak Nord, ale w nowym kolorze

Co oznacza również, że będzie obsługiwał 5G. Żadnych zmian ani w akumulatorze, ani w jego mocy ładowania, nawet w części fotograficznej.

Ten OnePlus Nord LE będzie zatem dokładną kopią OnePlus Nord, przynajmniej z jednym szczegółem: kolorem.

Wyjątkowy model tego wymaga, to urządzenie będzie faktycznie oferowało nowe wykończenie z tyłem w kolorze zdolnym do zmiany koloru, a tym samym przechodzenia z pomarańczowego na zielony.

Smartfon do wygrania

Jak więc zdobyć ten jedyny w swoim rodzaju smartfon? Nic zbyt skomplikowanego. W rzeczywistości OnePlus zorganizuje konkurs, aby wygrać go z jednym ze swoich fanów.

Jeśli chcesz spróbować szczęścia, nie ma problemu, wystarczy spełnić dwa następujące kryteria:

  1. Zapisz się do konta @ oneplus.nord Na Instagramie.
  2. Zrób zdjęcie swojego obecnego smartfona i umieść je w swoim kanale, wyjaśniając, dlaczego uważasz, że potrzebujesz tego słynnego OnePlus Nord LE. Wszystkim towarzyszy hashtag, czyli #SwitchToNord.

Wszystkie warunki są wymienione na tej stronie.Powiązane posty

Go up