OnePlus 9 Pro: modele przegrzewają się bez powodu

12/04/2021 15:35

Coraz więcej OnePlus 9 Pro się przegrzewa, do tego stopnia, że ​​właściciele tych modeli otrzymują ostrzeżenia. Nie wiedzą dokładnie, jaki jest tego powód. Według niektórych raportów problem ten pojawia się zwłaszcza podczas robienia zdjęć.

OnePlus 9 Pro Front Rear Official

OnePlus 9 Pro szybko się przegrzewa

Gdy OnePlus 9 Pro się przegrzewa, różne funkcje nie są już dostępne. Na przykład telefon uniemożliwia użytkownikowi robienie zdjęć lub nagrywanie filmów. Poczekaj, aż ostygnie, aby ta funkcja była ponownie oferowana. Inni mają problem zaraz po pierwszym skonfigurowaniu telefonu.

Prawdą jest, że ten problem jest w każdym razie zaskakujący. W rzeczywistości OnePlus skonfigurował cały system do rozpraszania ciepła. Jest to związane z bezprzewodowym ładowaniem telefonu, które jest bardzo szybkie (50 W).

Dobra wiadomość jest taka, że ​​OnePlus jest świadomy tego problemu. Lepiej radzi producent Android Police że znasz źródło problemu i że jest to oprogramowanie, a nie sprzęt. Rozwiązanie będzie oferowane wraz z przyszłą aktualizacją. Ale marka nie określa w chwili, kiedy będzie dostępna. Nie informuje również, ilu użytkowników doświadcza tego problemu.

Powiązane posty

Go up