Misje związane z odsprzedażą samochodów, które mogą się bardzo opłacić

12/06/2021 09:16

Przez ograniczony czas można wygrać „duże pieniądze” w GTA Online poprzez przeprowadzanie misji odsprzedaży samochodów, które zostaną wcześniej „odzyskane”. W ten sposób możesz zarobić nawet 500 000 fikcyjnych dolarów, jeśli wiesz, jak to zrobić.

Jak w każdej grze wieloosobowej online, ważne jest, aby GTA Online polega na wyższości, którą pokazuje się przed swoimi przeciwnikami.

Obraz z GTA Online
Kredyty Rockstar

Wyższość, którą możemy potwierdzić pewną zręcznością i inteligencją działania i reakcji (popatrzcie), ale także poprzez wirtualne przejęcia. Tutaj przychodzą pieniądze.

10–23 czerwca, misje ładunkowe, które mogą być warte więcej w GTA Online

Misje cargo, które polegają na pozyskiwaniu, a następnie odsprzedawanie bardzo specyficznych pojazdów metodami, które nie są zalecane dla dobrego Samarytanina, staną się przez jakiś czas popularne. Rockstar Games stworzyło w ten sposób zduplikowany system nagród, który zadebiutował 10 czerwca o godz GTA Online i to potrwa do 23 czerwca.

W tym okresie odnoszą się Ekran rant, gracze, którzy pomyślnie ukończą pięć lub więcej misji tego typu, otrzymają bonus w wysokości 250 000 $. Co jest niczym, nawet jeśli prawdopodobnie nie zapłaci ci za GTA 6. A jeśli przynajmniej dziesięć z tych misji zakończy się sukcesem w tym samym czasie, premia wzrośnie do pół miliona dolarów. Dolarów. Powiedziawszy to, że GTA Online Czy stać Cię na coś więcej niż tylko swobodę działania?

W ostatniej aktualizacji dodano inne tymczasowe premie pieniężne, co jest okazją do zgłoszenia tego GTA Online nadal ma się dobrze, ponad siedem lat po wspólnym uruchomieniu z GTA V. A ponieważ pierwszy zajmuje wszechświat drugiego, Rockstar Games byłoby dobrze zainspirowane do ogłoszenia kolejnego GTA na długo przed jego premierą, aby przygotować się na migrację graczy. GTA Online do nowego trybu wieloosobowego. Chyba że przeprojektowanie GTA Online działać płynnie, gdy nadejdzie czas, aby nikogo nie zgubić po drodze. Jeśli to możliwe.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up