LinkedIn i historia kobiety, która zmieniła imię na tęczowe

18/04/2021 21:16

Czy byłbyś skłonny zmienić swoje nazwisko, aby wygrać bitwę z siecią społecznościową? Lea Rainbow Turner to zrobiła. Ta sprawa ostatnio wstrząsnęła całą społecznością LinkedIn. Dla przypomnienia, Lea Turner dodała „Rainbow” do swojego nazwiska, aby mieć ostatnie słowo w stosunku do sieci społecznościowej. Odniosła sukces, ale teraz utknęła z tym pseudonimem.

Wszystko zaczęło się, gdy LinkedIn usunął jego konto pod pretekstem, że może używać tylko swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Wcześniej umieścił tęczowe emotikony w swojej nazwie użytkownika. Dla Léi Turner to emoji było bardzo ważne. W rzeczywistości był to jeden z charakterystycznych znaków ich marki.

Witryna filii LinkedIn
Zdjęcie: Greg Bulla - Unsplash

Wściekła na decyzję platformy, postanowiła to zrobić zmienić swoje imię i nazwisko zgodnie z prawem. Według niej, „LinkedIn nie musi Ci mówić, co masz robić. "

Błąd ze strony LinkedIn

Po sfinalizowaniu zmiany nazwiska poinformował LinkedIn. Lea Turner wyjaśniła portalowi społecznościowemu, że Rainbow jest teraz jej prawnym imieniem. Następnie zapytał, czy może teraz używać tęczowych emotikonów w swojej nazwie użytkownika.

Niestety dla Lei LinkedIn upierał się, że symbole są niedozwolone. Zdeterminowana, dodała swoje nowe imię do swojego profilu i szybko stała się wirusowa na platformie. Biorąc pod uwagę rozmiar tej sprawy, LinkedIn skontaktował się z Léą i wskazał, że popełnił błąd. Sieć społecznościowa w końcu zgodziła się używać jego słynnego emoji.

Zmiana nazwy, która pobudziła biznes Lei Turner

Lea powiedziała do mikrofonu witryny Lad Bible, że zawahała się przed uruchomieniem.

„Wiedziałem, że to zrobię, ale wahałem się przez chwilę, bo myślałem, że załatwię dużo papierkowej roboty. Wtedy powiedziałem sobie: „Nie, teraz podjąłem decyzję. "

I zrobił to dobrze!

Lea mówi, że jest zachwycona, że ​​podjęła taką decyzję. Według niej to niewątpliwie jedna z najlepszych inwestycji, jakich dokonała w życiu. W rzeczywistości zmiana jego nazwiska ożywiła jego biznes.

„Zarobiłem potem na sprzedaży ponad 1500 funtów. "

Teraz osoby odwiedzające Twój profil LinkedIn mogą zobaczyć tęczowe emotikony na Twoim koncie.Powiązane posty

Go up