IPad Mini (2021) prezentowany z wykorzystaniem renderów opartych na plikach CAD

14/06/2021 13:12

jabłko zamierza wystartować w tym roku a Mini iPad Całkowicie przeprojektowany i bliższy innym tabletom dotykowym marki. W ten sposób tabliczka byłaby bardziej antenowa, z ekranem zajmującym cały przód obudowy i czytnikiem Touch ID przesuniętym na krawędzi. A jeśli chcesz zobaczyć, jak to powinno wyglądać, to te renderingi Jona Prossera i Rendersbyiana powinny Cię zainteresować.

Trzeba przyznać, że iPad Mini jest blady obok swoich rówieśników, a zwłaszcza obok iPada Air i iPada Pro.

Oto jak powinien wyglądać następny iPad Mini – napisy Jon Prosser
Oto jak powinien wyglądać następny iPad Mini – napisy Jon Prosser

Masywne linie, krawędzie, o których trudno zapomnieć, nadmiernie obecny czytnik dotykowy, tablet ma nieco przestarzały wygląd, który tak naprawdę nie sprawia, że ​​chcesz sięgać do portfela.

Zmodernizowany iPad Mini

A to wstyd. Szkoda, ponieważ jego niewielkie rozmiary to niezaprzeczalny atut, gdy jesteś w podróży. Szkoda, bo niska cena sprawia, że ​​jest to naprawdę niedrogi produkt. Szkoda, bo jej wygląd idzie wbrew dynamice marki.

Na szczęście w tym roku wszystko powinno się zmienić. Jeśli plotki są prawdziwe, Apple zamierza wprowadzić do końca roku całkowicie przeprojektowany iPad Mini, o konstrukcji podobnej do iPada Air.

Dlatego czytnik Touch ID zostałby usunięty z przodu tabletu, aby zintegrować się bezpośrednio z przyciskiem zasilania, tak jak w przypadku najnowszego iPada Air. Dzięki temu nowemu układowi Apple mogło nagle zwolnić więcej miejsca na ekran, ekran, który powinien nagle zakryć większą część swojej fasady.

Rendery wykonane z plików CAD

Tył będzie nadal wykonany ze szczotkowanego metalu, a nawet znajdzie się inteligentne złącze umożliwiające komunikację tabletu z akcesoriami innych firm, takimi jak klawiatury.

Tymczasem komponent fotograficzny zostałby zredukowany do ścisłego minimum, przedni aparat z przodu i pojedynczy czujnik z tyłu.

Jeśli te plotki pozwalają nam narysować dość dokładny obraz tabletu, Jon Prosser ze swojej strony zdołał zdobyć pliki CAD. W każdym razie to właśnie stwarzać pozory. Pliki, które później udostępnił swojemu partnerowi Rendersbyianowi, który był w stanie opracować rendery ilustrujące ten artykuł. Rendery, które dają nam jaśniejszą wizję tego, co powinien oferować przyszły iPad Mini.Powiązane posty

Go up