Może Ci się spodobać następny iPad Mini

05/06/2021 05:59

Nie będziemy kłamać, iPad Mini zaczyna pokazywać swój wiek. Dotyczy to zarówno jego karty technicznej, jak i konstrukcji, co sprawia wrażenie, że opuszcza inną epokę. A jednak wielu z nas marzy o kompaktowym tablecie z ekranem dotykowym w Apple.

Wygląda na to, że nasze najśmielsze nadzieje są na drodze do spełnienia, w każdym razie co znajduje odzwierciedlenie w jednym z najnowszych artykułów opublikowanych przez Bloomberg.

iPad Mini na podłodze
Obraz Ewa K. z Pixabay .

Zgodnie z tym artykułem Apple nie zamierza w tym roku skupiać się wyłącznie na iPadzie Pro. iPad Mini również powinien być uprawniony do przeróbki. I tym razem wyrażenie nie jest nadużywane.

Całkowicie przeprojektowany iPad Mini na koniec roku

Jak zawsze, poniższe linie należy traktować ostrożnie, ale jeśli połowa tego, co mówi Bloomberg, jest prawdą, to kolejny iPad Mini może się bardzo zmienić.

Dlatego, według naszych kolegów, Apple zamierza wydać nową wersję iPada Mini do końca roku. Wreszcie ! Co więcej, ta ostatnia nie byłaby prostą aktualizacją. W rzeczywistości miało to oznaczać zerwanie. Przerwa, na którą wszyscy czekali od kilku lat.

W rzeczywistości ten nowy model byłby dla marki okazją do zaprezentowania zupełnie nowego designu. W ten sposób iPad Mini (2021) zmieniłby swój przestarzały wygląd na coś bardziej aktualnego. Byłby jeszcze bliższy pozostałym tabletom marki.

Przeczytaj także: iPad Mini (2021) w drugiej połowie 2021 roku?

Ekran otoczony cienkimi krawędziami

Dlatego powinniśmy spodziewać się ekranu, który nadal obraca się po przekątnej około 8 cali, ale z węższymi krawędziami. Jednocześnie płyta rozciągałaby się na znaczną część łupkowej elewacji.

Zrezygnowano również z przedniego przycisku. Nie wiadomo jednak, czy czytnik Touch ID zostanie zachowany. W iPadzie Air Apple zdecydowało się zintegrować go bezpośrednio z przyciskiem zasilania tabletu, ale nic nie mówi, że to samo dzieje się w iPadzie Mini. Mówimy tutaj o tablecie, który jest tańszy i dlatego nie może być tak ambitny jak jego odpowiedniki.

Tymczasem iPad powinien również skorzystać z aktualizacji przed końcem roku. I oczywiście logiczne byłoby zaprezentowanie go razem z tym nowym iPadem Mini, umieszczając te dwie tablice w tym samym zakresie.Powiązane posty

Go up