Być może znaleźliśmy najgorszą recenzję TripAdvisor?

16/06/2021 21:13

TripAdvisor zależy to w dużej mierze od twojej społeczności. Usługa, która nie jest zadowolona z indeksowania miejsc do odwiedzenia i odkrycia, pozwala również dowiedzieć się, co myślą o tym inni odwiedzający. Ale teraz, jeśli system ma swoje dobre strony, wydaje się, że ma też swoje ograniczenia, a niektóre opinie… wyraźnie skłaniają nas do zastanowienia się nad znaczeniem platform współpracy.

Tak właśnie jest z tą opinią pozostawioną w Welsh Lakes, miejscu zagubionym w środku natury w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Zdjęcie z Kanady
Obraz David Mark z Pixabay

Miejsce, które szybko Wam przedstawimy, aby nieco kontekstualizować historię, którą zamierzamy Wam opowiedzieć.

Walijskie Jeziora, idealne miejsce na rozłąkę

Jeziora Walijskie Znajduje się zatem w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, a dokładniej 9,3 km od East Kootenay G. Miejsce położone między lasami, górami i jeziorami, które jest bardzo często odwiedzane przez turystów pieszych, ale także przez wszystkich, którzy potrzebują okazji do odłączenia się od społeczeństwa .

Dlatego co roku wiele osób wyrusza w podróż, aby odkryć jej szlaki turystyczne i zagubić się (że tak powiem) w wysublimowanym krajobrazie regionu.

I ważne jest, aby nalegać na ten punkt. Walijskie Jeziora są dla miłośników przyrody. To nie jest miejsce, do którego przyjeżdżasz spędzić wakacje wszystko wliczone w cenę i gdzie śpimy pigułkę przy basenie.

Przeczytaj także: Zostaw negatywną wiadomość na TripAdvisor i wyląduj w więzieniu

Nie ma nawet McDonalda

Jednak zainteresował się regionem, a Redditor trafił na stronę tego miejsca na TripAdvisor. A po uważnym przeczytaniu jego pliku przyszło mu do głowy, aby zobaczyć, co myślą o tym inni użytkownicy platformy. Dlatego konsultował opinie pozostawione na karcie.

I właśnie tam natknął się na coś, co można by określić mianem prawdziwej bryłki.

W rzeczywistości jeden z odwiedzających wystawił szczególnie negatywną opinię o Welsh Lakes. Opinia motywowana dwiema rzeczami: zbyt niską temperaturą i… brakiem McDonalda. I bądź ostrożny, bo nie mówimy o trollu ani o zwykłym dowcipie. Kiedy przechodzimy na profil tego współpracownika, którego nazwiska wolimy nie wymieniać, nie widzimy żadnego humoru, ani nawet złośliwych mrugnięć.

Przeczytaj także: NatWest Hole, najpopularniejszy dołek w serwisie TripAdvisor

Problem opinii na stronach partycypacyjnych

Jeśli ta anegdota prawdopodobnie nie zainteresuje niektórych z was, nadal ujawnia nieodłączny problem z treściami tworzonymi przez użytkowników w Internecie. Treść nie do przecenienia.

Rozmawialiśmy o tym do niedawna, ale niektóre placówki, niektóre miejsca, czasami borykają się z masowymi kampaniami spamowymi.

Najnowszym przykładem są nadal te restauracje i bary, które wywołały gniew antyszczepionkowymi po tym, jak poprosiły swoich klientów o zaszczepienie. I to w określonym i domniemanym celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19.

Przeczytaj także: Kobieta pozywa TripAdvisor za spadanie wielbłąda

Możliwe konsekwencje ekonomiczne

Ostatnio zaobserwowaliśmy wzrost negatywnych recenzji skierowanych do nich, opinii, które obniżyły ich ocenę w Google, ale także na Yelp. Oczywiście ze wszystkimi konsekwencjami, jakie może to mieć. Kiedy idziemy do nowego baru lub restauracji, wielu z nas sprawdza w Internecie, zanim tam pójdzie.

I zaufaj tym opiniom i tym notatkom, aby dokonać naszego wyboru.

Dlatego te negatywne opinie mają bezpośredni wpływ, a raczej mogą mieć bezpośredni wpływ na działalność gospodarczą tych zakładów. I oczywiście to samo dotyczy domów wakacyjnych lub miejsc do odwiedzenia.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up