Xbox: Szybkie wznowienie staje się lepsze i więcej dzięki majowej aktualizacji

11/05/2021 17:38

Microsoft ogłoszenie dostępność majowej aktualizacji na konsolę Xbox. Wprowadzono ulepszenia funkcji Quick Resume na Xbox Series X / S, a także nowe bezpośrednie ustawienia dźwięku i zmiany uprawnień dla dzieci.

Wprowadzenie do kontrolera Xbox Series X.

Szybkie wznowienie umożliwia przełączanie się między grami, aby wznowić grę dokładnie w miejscu, w którym skończył. Wraz z aktualizacją z maja funkcja Quick Resume jest jeszcze lepsza, stabilniejsza, a czas wczytywania skrócony. Przechowywane gry są również łatwiejsze do zidentyfikowania i uzyskania do nich dostępu. Microsoft dodaje, że teraz pojawia się krótkie podsumowanie wskazujące, czy aktualnie uruchomiona gra obsługuje tę funkcję.

Kolejną zmianą w majowej aktualizacji na Xboksa jest bezpośrednia autoryzacja dźwięku dla aplikacji multimedialnych. Aplikacje multimedialne (takie jak aplikacje do przesyłania strumieniowego) zastępują konsolę, aby uzyskać dostęp do zgodnych urządzeń HDMI, zapewniając lepsze wrażenia dźwiękowe w konfiguracji zewnętrznej. Aby go aktywować, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Głośność i wyjście audio i zaznacz „Autoryzacja bezpośrednia”.

Z drugiej strony aktualizacja pozwala zobaczyć zwiastuny gier z Xbox Pass i dodaje nowe animowane tło (zwane Cząsteczkami). Jest też zmiana dla rodziców. Dzieci mogą teraz poprosić rodziców o pozwolenie na dostęp do określonej gry wieloosobowej.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up