WhatsApp przygotowuje nową funkcję w iOS

21/06/2021 18:41

WhatsApp szykuje dla nas niespodziankę na iOS. WABetaInformacja w rzeczywistości odkrył nową funkcję, która umożliwia użytkownikom łatwe przesyłanie pakietów naklejek do znajomych, bezpośrednio na podstawie trwającej rozmowy. Robimy inwentaryzację.

Dlatego WhatsApp szykuje coś nowego z boku naklejek. Zagłębiając się w najnowszą wersję beta aplikacji, 2.21.120.13, nasi koledzy z WABetaInfo zaktualizowali nową funkcję, która ułatwia proces udostępniania naklejek.

WhatsApp na iPhonie
Pixabay kredyty

Funkcja pozwalająca na szybkie udostępnienie pakietu wszystkim w wybranej przez siebie grupie.

WhatsApp chce ułatwić wymianę naklejek

Aby uzyskać dostęp do tej opcji, nic skomplikowanego. Po zainstalowaniu odpowiedniej wersji aplikacji będziesz musiał przejść do sklepu poświęconego naklejkom WhatsApp. Po umieszczeniu wystarczy wybrać pakiet, który chcesz przenieść. Następnie dotknij go i ponownie dotknij przycisku przesyłania.

Aplikacja poprosi Cię o wybranie rozmowy, w której chcesz udostępnić pakiet.

Po wybraniu wybranej rozmowy WhatsApp wygeneruje unikalny link i udostępni go na czacie. Osoby, z którymi rozmawiasz, mogą go dotknąć, aby pobrać i zainstalować na swoim telefonie.

Przeczytaj także: Ale co oznaczają znaczniki wyboru WhatsApp?

Funkcja udostępniania dostępna na iOS

Uwaga jest godna pochwały, ale niestety aplikacja nie wychodzi wystarczająco daleko i obecnie ogranicza się do oficjalnych pakietów. Dlatego nie jest możliwe udostępnienie pakietu zewnętrznego dostawcy, co nieco ogranicza zainteresowanie rzeczą.

Jeśli jednak wydawca rozwiązania wdrożył tę funkcję, prawdopodobnie nie jest to przypadek. Jest więc bardzo prawdopodobne, że to narzędzie do udostępniania w końcu rozprzestrzeni się na wszystkie pakiety naklejek. To jednocześnie sprzyjałoby wymianie między użytkownikami. Możesz nawet wzmocnić naklejki, zachęcając więcej twórców do oferowania ich osobistych pakietów.

Pamiętaj, że ta funkcja jest dostępna tylko w wersji aplikacji na iOS i dla garstki użytkowników. Oczekuje się jednak, że w nadchodzących tygodniach na Androida.Powiązane posty

Go up