WhatsApp ukradł nową funkcję Snapchata

08/06/2021 20:53

Po możliwości udostępniania stanów nową funkcją, która wkrótce zostanie zintegrowana z aplikacją WhatsApp, będzie znikanie wiadomości dla wszystkich, opcja podobna do Snapchata. Dzięki temu użytkownicy będą mogli całkowicie zrezygnować z używania Snapchata, ponieważ można powiedzieć, że nowa wersja WhatsApp będzie w stanie go zastąpić.

Poza tym wydaje się, że wkrótce spodziewane są również inne zmiany w usłudze przesyłania wiadomości. CEO Facebooka Mark Zuckerberg i szef aplikacji WhatsApp Will Cathcart potwierdzili to w angażującym panelu czatu na stronie internetowej. WABetaInformacja, witryna, która śledzi ewolucję aplikacji WhatsApp.

Pixabay kredyty

Wśród funkcji w pracach jest obsługa wielu urządzeń, funkcja, która jest bardzo pożądana przez użytkowników.

Funkcje Snapchata są stopniowo odtwarzane

W trybie „Znikaj” użytkownicy mogą teraz używać WhatsApp do wysyłania ulotnych wiadomości do swoich kontaktów. Dlatego aktywowanie opcji dla czatów indywidualnych nie będzie już konieczne, ponieważ opcja ta będzie domyślnie włączona zarówno dla czatów indywidualnych, jak i czatów grupowych, po włączeniu trybu znikania.

Funkcja znikających wiadomości sprawi, że WhatsApp stanie się aplikacją podobną do Snapchata. W przypadku Facebooka i Instagrama ta sama funkcjonalność istnieje od dłuższego czasu i jest znana jako tryb wycieku.

Oprócz tej funkcji Zuckerberg ogłosił również pojawienie się innego narzędzia o nazwie „View Once”. Umożliwi to wysyłanie zdjęć i filmów do kontaktów, a media zostaną natychmiast usunięte po obejrzeniu przez odbiorcę.

Przeczytaj także: 4 rzeczy, których nie powinieneś robić, jeśli cenisz swoje konto WhatsApp

Różne funkcje w przygotowaniu

Zgodnie z oświadczeniem Zuckerberga i Cathcarta, kompatybilność między urządzeniami będzie dostępna dla użytkowników beta WhatsApp wkrótce, czyli w ciągu miesiąca lub dwóch. Użytkownicy bardzo często prosili o tę funkcję. Istnieje już funkcja sieciowa WhatsApp, która pozwala na korzystanie z aplikacji na kilku urządzeniach, ale tak naprawdę nie jest to rozwiązanie na wiele urządzeń, którego szukają użytkownicy. Według Cathcarta, nowe narzędzie będzie mogło jednocześnie obsługiwać do czterech urządzeń, w tym iPada.

Inne funkcje są również w trakcie prac nad WhatsApp. Możemy np. przytoczyć skrót do naklejek obok przycisku buźki, rozmów głosowych i wideo w sieci czy integracji JioMart.

s https://www.businessinsider.in/tech/apps/news/whatsapp-app-is-adding-a-new-feature-to-help-you-replace-snapchat-completely/articleshow/83226216.cmsPowiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up