prawie bezkonkurencyjne boty usunięte w aktualizacji

11/06/2021 12:53

Przydatne do liczenia, boty PUBG zaczął sprawiać graczom poważne problemy, wykazując reakcje daleko wykraczające poza to, do czego zdolny jest człowiek. Jednak ostatnia aktualizacja sprawiła, że ​​te boty stały się bardziej wiarygodne.

Być może wcześniej nie znaliśmy tak skandalicznej sytuacji.uis super Mario kart i jego konkurentów napędzanych sztuczną inteligencją. W zeszłym roku boty zostały zintegrowane z free-to-play-battle-royale PUBG (Pola bitwy PlayerUnknown). Przybycie, które nie zostało dobrze przyjęte przez graczy, którzy obawiali się załamania równowagi.

Obraz z PUBG Mobile

Czy to dlatego w aktualizacji z 26 maja boty stały się bardziej przebiegłe? Kotaku donosi, że pojawiły się skargi na ludzi, którzy zostali pokonani przez przeciwników o nietypowych umiejętnościach. Wielu z tych użytkowników porównywało nawet te nowe roboty z formułą do oszustów.

Boty „Terminator” w PUBG psują wrażenia użytkownika

Te zdominowane boty zostały nazwane „Terminatorem” przez graczy, którzy najwyraźniej postanowili śmiać się z tej sytuacji, a nie z czegokolwiek innego.

Niedawna aktualizacja PUBG, skupiająca się głównie na tych demonicznych botach, sprawiła, że ​​są one bardziej przyswajalne zgodnie z oficjalnym przemówieniem:

„Wprowadziliśmy aktualizację, która zawiera dodatkowe zmiany w dostosowaniach balansu botów zastosowanych w aktualizacji 12.1, które zmniejszają ogólną siłę i skuteczność botów podczas uczestniczenia w bitwach przeciwko graczom”..

„Uważnie monitorujemy nastroje graczy związane z botami i w razie potrzeby wprowadzimy dodatkowe zmiany, prosimy o dalsze przekazywanie nam opinii”.on dodał.

Wśród głównych zmian w grze znajduje się zmniejszenie precyzji botów biorących udział w walce z ludzkimi graczami, a także skrócenie czasu reakcji tych samych botów i zmniejszona odległość dostępu do ognia automatycznego. Innymi słowy, w tym ostatnim punkcie ci „fałszywi” gracze powinni trzymać się przede wszystkim klasycznych ujęć.

Należy zauważyć, że od początku roku zawodnik Fortnite proponuje przybrać wygląd Terminatora i Sarah Connor, a to w ramach partnerstwa wszystko to jest bardziej oficjalne.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up