LG obiecuje 3 lata aktualizacji swoich smartfonów

08/04/2021 07:33

LG zaskakuje dziś każdego ogłaszanie Oferują 3-letnie aktualizacje Androida dla swoich smartfonów. Może to zaskoczyć, ponieważ grupa potwierdziła na początku tygodnia, że ​​będzie opuszczać rynek smartfonów.

LG obiecuje 3 lata aktualizacji pomimo opuszczenia rynku smartfonów

3 lata aktualizacji Androida dla smartfonów LG

Prawdą jest, że LG wyraziło zamiar kontynuowania aktualizacji i obsługi posprzedażnej. Zaskakujące jest jednak to, że to już 3 lata aktualizacji dla smartfonów LG. To dobra wiadomość dla obecnych klientów. Ale jest ale: nie wszystkie telefony na tym skorzystają.

W swoim komunikacie LG określa, że ​​tylko smartfony z wyższej półki będą uprawnione do tego okresu na aktualizacje oprogramowania. Tak będzie w przypadku modeli wprowadzonych na rynek od 2019 roku (seria G, seria V, Velvet i Bing). Z drugiej strony niektóre modele 2020 (takie jak LG Stylo i seria K) będą uprawnione tylko do dwóch aktualizacji Androida.

Oto, co kreator dodaje do Twojej reklamy:

LG będzie nadal produkować telefony w drugim kwartale, aby wywiązać się ze swoich zobowiązań umownych wobec przewoźników i partnerów. Oznacza to, że klienci nadal mogą kupować telefony komórkowe LG, które są obecnie w magazynie, a usługi pomocy technicznej i aktualizacje zabezpieczeń będą nadal oferowane dla niektórych urządzeń przez jakiś czas. Aby uzyskać szczegółowe informacje, klienci powinni skontaktować się z lokalnym Centrum obsługi klienta LG.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up